Добавить объявление
Главная  >  Товары  >  Сельхозпродукция, животные, растения  >  Растения  >  Семена, саженцы  >  Семена гречихи Слобожанка (элита)

   Семена гречихи Слобожанка (элита)  (продам)

Цена:30 000 грн.
Автор: Марк Романов  (на портале c 21.05.2010)
Предприятие: ООО "Экспертиза-Люкс"
Местонахождение: Украина, Николаевская область, Николаев
Дата публикации: 19.08.2016

Семена гречихи сорт "Слобожанка". Всхожесть 92%, энергия 92%, масса 1000 семян 28 г. Есть партия около 18т.

Описание

ГРЕЧКА СЛОБОЖАНКА

Оригінатор - Сумський інститут агропромислового виробництва НААНУ. Сорт пройшов державне сортовипробування, занесений до Реєстру сортів рослин України на 2004 рік і рекомендований для вирощування в усіх природно-кліматичних зонах країни. Створений шляхом індивідуально- сімейного добору з гібридної комбінації диплоїдної гречки сортів Астра, Колективна.

Різновидність алята. Звичайний морфотип. Середньостиглий - 80-85 діб. Висота рослин 95-105 см, добре облистяні, гіллясті. На основному стеблі 6-8 вузлів. Квітки і бутони блідо-рожеві. Плоди крилаті, від світло-коричневих до темно-коричневих. Вирівняність зерна 85-88%. Маса 1000 зерен - 28,0 г. вміст білку 16-17%. Плівчастість- 19,8%. Вихід крупи -74-77%. Смакові якості каші високі. Віднесений до цінних сортів за якістю зерна.

Відповідає вимогам сорту для вирощування по інтенсивній технології. Особливостями сортової агротехніки є розміщення по добре удобрених попередниках при нормі висіву 3,5-4,0 млн. схожих зерен на гектар при рядовому способі посіву і 2,0-2,5 - при широкорядному.

Сорт урожайний. За роки випробування на сортодільницях Сумської області забезпечив середній урожай 23,0-25,0 ц/'га, що на 2,-3 ц/га вище за стандартний сорт Українка.

Як свідчать дані ряду сортодільниць за роки випробування потенціал сорту значно вищий. Так, на Ужгородській сортодільниці урожай сорту становив 29,0, Чернігівській 30,0 ц/га.


Реклама

Объявления из рубрики "Семена, саженцы" посмотреть все
Семена тыквы «Улыбка» - 2 грамма
Тыква «Улыбка» - для приготовления в микроволновой печи. Раннеспелый сорт ( 85 дней ) столового наз
Насіння пальми лівиітона китайська «Нефрит»
Тропічний завод з сімейства Пальмові, в природі ливистона - це високе дерево з колоноподібні стволом
Насіння птелеї трилисної
Красивий чагарник з округлою кроною з
Продам семена Клевера
Клевер (конюшина) -  урожай 2016г. Чистота 98%, Всхожесть 91%. У нас Вы можете купить клевер оптом и
Насіння бузку звичайного
Багатоствольний листопадний чагарник, заввишки 2 —
Гермес - новий сорт пивоварного ярого ячменю

Новий сорт ярого пивоварного ячменю. За 3 роки при середньому врожаї 5,72 т/га перевершив стандарт на 0,63 т/га (14%), а у вкрай посушливому 2015 році перевага зросла до 31%. - Для умов високоінтенсивного землеробства - Рекомендований для Лісостепу, пивоварнийОригінатор: ...

Пшениця м’яка яра Панянка (супереліта)

Компанія ТОВ “Новий Сорт” пропонує новий сорт пшениці м’якої ярої Панянка (супереліта) Рік реєстрації – 2015. Щоб придбати насіннєвий матеріал, звертайтеся до ТОВ “Новий Сорт”:

Овес посівний ярий Світанок (еліта)

Пропонуємо новий сорт овса посівного ярого СВІТАНОК (еліта). Рік реєстрації – 2016.Рекомендована зона для вирощування – ЛП. Щоб придбати насіннєвий матеріал, звертайтеся до ТОВ “Новий Сорт”: