Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Споживчі товари  >  Дитячі товари та іграшки  >  Іграшки  >  Дитяча самохідна машинка Plasmacar ( Плазмакар )

   Дитяча самохідна машинка Plasmacar ( Плазмакар )  (продам)

Ціна: 1 148 грн.

При виробництві машинок PlasmaCar використовуються високоякісні матеріали, якість всіх вузлів в машинці PlasmaCar також на високому рівні.

Машинка дозволяє кататися вдома і на вулиці . Але найцікавіше , що PlasmaCar  - машинка , яка стирає вікові обмеження ! Це означає , що кататися на ній можуть і діти, і дорослі.

Щоб привести PlasmaCar в рух , Вам необхідно встановити іграшку на досить рівну поверхню і помістити ноги на прогумовані підставки , які знаходяться спереду . Тепер трохи нахиліться вперед і повертайте кермо в різні боки. Рух почався !

Такий незвичайний спосіб пересування не набридне ні Вам , ні вашій дитині. PlasmaCar знаходиться в русі рівно стільки , скільки Ви цього захочете. І головне - Вам не потрібно буде витрачати гроші на акумуляторні батарейки .

За швидкістю машинка PlasmaCar не поступається сучасним дитячим електромобілям ! PlasmaCar - це надійна і безпечна іграшка , яка здатна витримувати навантаження до 100 кілограм. Висока міцність конструкції машинки PlasmaCarд досягається завдяки використанню міцного екологічного пластику , а також елементів з нержавіючої сталі, які використовуються в колесах та інших рухомих деталях.

Для використання PlasmaCar підійде будь-яка поверхня , яка візуально здасться Вам рівною. Ви можете кататися у себе вдома , на асфальті , на дерев'яних і мармурових поверхнях. Але найкраще місце для PlasmaCar - це дитячі майданчики , де оточуючі люди будуть з подивом дивитися на Ваше нове придбання !


Реклама

Оголошення із рубрики "Игрушки"переглянути все
Внимание! Детский электромобиль Audi R8 Spyder:12V, 2 мотора, 5 км/ч Белая.
Характеристики Audi R8 Spyder WHITE: ·         2 x мотора 35W ·    
Песочница деревянная, навес, крышка, лавочки, трансформер
Деревянная песочница для дачи, загородного дома. Низкие цены. Продукция сертификована. Г
Лото "Пикничек", Маша и Медведь
Лото "Пикничек", Маша и Медведь Артикул: НП5_304 Наша цена: 22,00 грн
Игра "Сокровища карибских пиратов"
Игра "Сокровища карибских пиратов" Артикул: НП5_310 Наша цена: 20,00 грн
Летающая фея Flying Fairy
КАК ИГРАТЬ С ВОЛШЕБНОЙ ЛЕТАЮЩЕЙ ФЕЕЙ? С первого же включения игрушки возникает явное ощущение, что
Snapperz и другие игрушки для снятия стресса
5
Snapperz и другие игрушки для снятия стресса

Антистрессовые игрушки по праву можно назвать одним из главных трендов 2021 года. Причем важная особенность такой продукции заключается в том, что она пользуется огромной популярностью не только у детей, но и у взрослых. Изначально многие такие изделия разрабатывались ...