Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Споживчі товари  >  Одяг, Взуття, Тканини  >  Тканина  >  Меблеві та шторні тканини гуртом та в роздріб

   Меблеві та шторні тканини гуртом та в роздріб  (продам)

Ціна: договірна
Автор: консультант  ( 26.04.2000)
Підприємство: Interior Fabrics
Місцезнаходження: Украина, Киев, проспект Победы, 148/1
Дата публікації: 07.12.2021

Interior fabrics представляє унікальний каталог тканин для штор і меблів. Відомо, що колір та фактура тканин мають дуже важливу роль в оформлені вікон. Тому, щоб оформити своє помешкання найкращим чином, потрібно дуже ретельно підійти до вибору тканин та їх характеристик.

Існує декілька видів плетіння тканини, основними з яких є: просте плетіння – характеризується рівною і гладкою поверхнею тканини, стійкістю до прання (атласне, саржеве, рапсове переплетіння); дрібно узорчате плетіння – змішування типів простого способу; складне плетіння – утворює цупкі, теплі тканини, як велюрові, плюшеві, оксамитові; крупно узорчате плетіння – виготовлення тканин на станках (жаккард).

Не меншу роль, ніж спосіб плетіння, відіграє саме дизайн тканини, її стильове оформлення. На сайті компанії Interior fabrics можна переглянути та завантажити патерни тканин. Купити шторні тканини слід у відповідності до загального інтер’єру приміщення. Широкий асортиментний ряд створений, щоб задовольнити будь-які ваші потреби щодо шторних та меблевих тканин. Ідея компанії в тому, щоб кожна людина середнього достатку була в змозі придбати такі ж чудові тканини, як голлівудські зірки! З допомогою кольорів та фактур тканини можна створити стильні акценти в оформленні приміщення. Отож, асортимент товару компанії, це не просто перелік тканин, а готова подача кращих європейських тканин та матеріалів, у поєднанні кольорів, фактур та рішень, що створюють інтер’єри неповної краси.

Дивіться на нашому сайті каталог італійських та європейських тканин для штор та меблів за гуртовими цінам від Interior Fabrics Україна.

Давайте почнемо працювати!


ООО "Украинская Интернет Группа "Да.Нэт"

Інформація о компанії

ИА

Контакти

Тел.: 238-26-131Факс: 238-26-13www.da.net.ua