Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Медицина, фармакологія, парфумерія, косметика  >  Лікарські трави  >  Кропива,трава

   Кропива,трава  (продам)

Ціна: 20 грн.

Упаковка 50 грам.Суха трава кропиви дводомної.Лікарська рослинаКорисні властивості кропиви досить великі, вона має протизапальну, загальнозміцнюючу дію, сприяє поліпшенню здатності згущуватися крові (цінна користь кропиви як кровоспинного засобів при ранах, порізах, виразках).
 Кропива також використовується як лікарський засіб при недокрів’ї, допомагає усунути темні круги під очима, полегшує течію менструації (особливо щедрою і хворобливою). Потужний кровоспинний ефект – не лише користь, але і шкода кропиви. Людям із захворюваннями крові (варикоз, тромбофлебіт, атеросклероз), а так само тим, у кого занадто густа кров, кропиву вживати не можна, це може спровокувати появу тромбів. Не рекомендовано вживання кропиву і вагітним жінкам, це може викликати скорочення мускулатури матки і привести до передчасних пологів.
 Також трава застосовується при лікуванні радикуліту, ревматизму, при болях в м’язах і захворюваннях печінки, сечового міхура. Кропива покращує роботу серця, стимулює вуглеводний і білковий обмін в організмі. Високий вміст каротиноїдів сприятливо позначається на функціях органів зору.
 У складі листя кропива є і органічні кислоти, які сприяють зміцненню організму в цілому, підняттю імунітету. Кропива допомагає швидше відновитися організму в післяопераційний період, вона здатна протистояти радіації, захистити тканини від нестачі кисню.
 Кропива – це відмінний засіб проти лупи і для зміцнення волосся. Користь відвару кропиви використовується навіть при облисінні, якщо 2 тижні підряд споліскувати голову відваром трави, випадання волосся значно скоротиться.
 Кропиву можуть використовувати у вигляді компресів, прикладати до відкритих ран, саден, порізів, виразок. Відвар трави можна застосовувати при внутрішніх кровотечах, це сприяє появі нових еритроцитів. У кропиві знаходиться речовина секретин, яке здатне привести в норму кількість цукру в крові. При цьому утворюється натуральний інсулін, а це корисно людям, які хворіють на цукровий діабет.
Кропиву також широко використовують і в кулінарії, додаючи її в супи, салати.

Реклама

Оголошення із рубрики "Лекарственные травы"переглянути все
псориаз
Продам эффективное средство от псориаза. Описание: жидкий прозрачный спиртосодержащий лосьон жё
Мыло ручной работы натуральное
Натуральное мыло ручной работы «Лечебная грязь, эвкалипт и виноградные косточки». Мыло состоит
средства ухода за полостью рта
серияPharma Dent для взрослых и детей.Зубные пасты препятствующая образованию зубного камня также
Мечеприёмник детский
Для сбора мочи для анализов у детей грудного возраста (100 шт/уп., 2500 шт/кор.). Товары медицинског
Медовые композиции с маточным молочком
Маточное молочко – один из самых уникальных продуктов, из когда либо созданных природой. Благодаря с