Добавить объявление
Главная  >  Услуги  >  Реклама, полиграфия, дизайн  >  Полиграфические и издательские услуги  >  Друк візиток у Львові

   Друк візиток у Львові  (предлагаю)

Автор: менеджер  (на портале c 24.11.2000)
Предприятие: Полиграфия "Експрес-Друк Львів"
Местонахождение: Украина, Львов, улица Богдана Хмельницкого, 106
Дата публикации: 19.10.2016

Мати можливість швидко отримати необхідну кількість візиток, значить, бути завжди готовим до будь яких переговорів та зустрічей у професійному колі. Друкарня «Експрес-Друк» може за годину виконати замовлення і ви отримаєте незамінні нічим атрибути сучасного ділового життя. Якщо фактор часу не відіграє вирішальної ролі, то ми зможемо створити справжні шедеври, які підкреслять вашу індивідуальність та статус. Щоб надрукувати візитки у Львові з використанням найсучасніших технологій треба лише звернутися до нас.


Досвідчені фахівці які працюють у друкарні зможуть відтворити вже існуючий дизайн максимально точно, або створити новий, враховуючі всі побажання замовника. У нас ви зможете самостійно вибрати все, папір для візиток та обрати варіанти друку. Їх поверхня може бути покрита лаком, або мати глянцевий ефект.


Від того, якою буде ваша візитка, часто залежить перше враження, що ви створити у колі потенційних партнерів. Для тих, хто бажає мати щось особливе, ми пропонуємо виготовлення візиток з пластику, або дизайнерського паперу. Вони можуть бути прикрашені вручну і тоді стануть по справжньому ексклюзивними. Звичайно, їх вартість достатньо висока, але люди, які розуміють важливість іміджу без вагань замовляють саме такі візитки.


На нашому сайті можно ознайомитися не тільки з матеріалами, що ми використовуємо для роботи. На сторінках онлайн-ресурсу є можливість побачити обладнання, яким оснащені виробничі потужності підприємства. За роки роботи друкарні, ми змогли не тільки підняти на найвищий рівень технічні можливості, а і сформували колектив справжніх професіоналів. Наші працівники виконають завдання будь-якої складності, максимально швидко та якісно. Вони завжди прагнуть удосконалити власні вміння і тому слідкують за новітніми технологіями друку. Це допомагає нам мати інформацію про обладнання, яке здатне розширити можливості виробничого процесу.


Крім друку візиток ми пропонуємо цілий спектр послуг. У нас можна замовити виготовлення плакатів, листівок, флаєрів, папок, бірок та іншої поліграфічної продукції. Вона може бути важливою частиною PR-компанії, або підкреслить корпоративний стиль. Нерідко нашу продукцію використовують для презентаційних подарунків.


Объявления из рубрики "Полиграфические и издательские услуги" посмотреть все
лазерная порезка и гравировка
(Харьков) Лазерная резка (Харьков) и гравировка различных пластиков, дерева, кожи, гравировка. Любые
Печать чертежей в Москве
Печать различных видов полиграфической продукции осуществляется в типографиях,
Срочная широкоформатная печать баннеров
Чтобы внимание потенциальных клиентов всегда доставалось продукции и услугам вашей компании - следу
Ручки с логотипом компании: Отличный сувенир и незаурядная реклама для вашего предприятия.
В наше время, любое предприятие пытается мотивировать своих сотрудников, чтобы они были как можно бо
Качественные и недорогие услуги типографии Адар принт в Харькове
Типография Адар принт – это один из лидеров в сфере оказания полиграфических услуг в Харькове. Перво
Реклама на радио Украина Размещение рекламы на радиостанциях Украины

Более 15 лет рекламное агентство AP размещает рекламу своих Клиентов от разработки медиа стратегии до отчетности.За этот период мы накопили колоссальный опыт работы в сфере маркетинговых интегрированных коммуникаций. Имеем отличные условия размещения.Наши принципы ...

Друк на чашках, кружках - Навис www.v12print.kiev.ua

Спеціально для вас оперативний друк на чашках будь-яких зображень. Максимальний розмір друку стандартної чашки 200х90мм. Копі-центр Навис пропонує послуги: зшивання диплома, кольоровий друк А4, А3, ламінування А3 і менше, друк плакатів і постерів, виготовлення папок, ...