Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Електроніка та техніка  >  Аудіо та відео  >  Телевізори  >  Сателітна антена для Віасата продаж, встановлення, ремонт в Івано-Франківську

   Сателітна антена для Віасата продаж, встановлення, ремонт в Івано-Франківську  (продам)

Ціна: 2 200 грн.

Сателітна антена для Віасата продаж, встановлення, ремонт в Івано-Франківську.
Бажаєте купити супутникову антену з підключенням на канали без абонентської плати українською російською мовою та багатьма мовами світу, замовити активацію супутникового платних каналів операторів Viasat TV Ukraine та Xtra TV Івано-Франківськ, а ще наші досвідчені майстри допоможуть встановити, налаштувати і купити українське цифрове ТВ Т2 з приймачем Т2 в Івано-Франківську та Івано-Франківській області.
Тел. 097-290-08-28
Ще, ви можете замовити ремонт та налаштування супутникових параболічних антен та дециметрових антен цифрового ТВ Т2 і викликати антенного майстра.
Фахівці - установники пропонують такі послуги:
Ремонт, налаштування, прошивка приймачів Т2, цифрових приставок ТВ, тюнерів, ресиверів;
Установка комплекту для Супутникового ТВ Івано-Франківськ, Івано-Франківській області та ефірних антен Т2;
Переустановка, монтаж, перенос тарелок;
Заміна старого телевізійного обладнання та приймачів на нове підтримуюче стандарти HD;
Заміна телевізійного кабелю та інше.
Якщо ви шукаєте можливість підключити тарілку підключити приймач Віасат, Xtra TV, приймач DVB T-2 на 2 - 4 телевізора, дзвоніть за номером:
097-290-08-28
Антенний фахівець - установник готовий у найкоротший термін та зручний для вас час привести в робочий стан та налаштувати вашу антенну або тарілку, відремонтувати, налаштувати, налаштувати, прошити, починити супутниковий ресивер, цифрову приставку Т2.
Ми допоможемо вигідно купити супутниковий ресивер Віасат, Xtra TV, приставку DVB T-2 та установити їх на високому професійному рівні.
Дивитися кодовані (закодовані) канали в Україні можна у складі платних каналів Viasat TV Ukraine та Екстра ТВ, а також без абонплати при підключенні дециметрової ефірної антени та цифрового тюнера DVB T-2.
Ми є офіційними партнерами провайдера Viasat TV Ukraine Івано-Франківськ та Івано-Франківській обл, це означає що у нашому магазині ви можете офіційно замовити тюнер Віасат HD антенним майстром та встановити, підключити супутникову тарілку на 3 супутника Амос Хотберд Сіріус (Астра).
Установка супутникового телебачення Віасат УТБ Івано-Франківськ та Івано-Франківській області
097-290-08-28
Окрім закодованих та розкодованих каналів України до список платних пакетів Національний, Сімейний, Престижний HD, Преміум HD Viasat TV Ukraine включені також канали з абонплатою:
Віасат Експлор, Дискавері, Історія, Анімал планет, Євроспорт 1, Євроспорт 2, ТБ 1000, Хісторі, Нешнл Джіографік, Тревел, Віасат Спорт, Нікелодіон, Віасат Натур і багато інших.
Ще ми можемо підключити платні канали ще однієї компанії супутникового телебачення в Україні - Екстра ТВ з популярними футбольними каналами: Сетанта Спортс (Setanta Sports), Футбол 3, Шахтар ТБ (Shakhtar TV), Футбол 1, Футбол 2.
Замовити підключення та купити ресивер Екстра ТВ Бокс Стронг 7601 7600 ви можете прямо сьогодні по телефону:
097-290-08-28
Установка дециметрової ефірної антени для DVB T-2 та підключення ресивера Т-2 представляє можливість дивитися 32 українського каналу: Інтер, М1, М2, Наш, Культура, ТЕТ, Прямий, та інші.
Виконуємо налаштування супутникових тарелок та телевізійної антени Т-2, а також прошивка, налаштування, ремонт супутникових тюнерів, цифрових приставок ТВ, ресиверів, приймачів Т2: Городенка, Тлумач, Косів, Снятин, Калуш, Тисмениця, Івано-Франківськ, Рогатин, Надвірна, Яремче, Болехів, Бурштин, Галич, Коломия, Долина та всі інші райони та населені пункти Івано-Франківській обл.

Реклама

Оголошення із рубрики "Телевизоры"переглянути все
Ремонт спутникового тв в Тернополе
Ремонт спутникового тв в Тернополе  Спутниковое цифровое телевидение ма
Телевизоры Samsung
В квартире каждого современного человека имеется внушительное количество разнообразной т
Телевизоры и аксессуары для них в магазине MskTV
При приобретении телевизора в дом в наши дни необходимо чётко осознавать, для каких целе
Телевізор Sony Hi Black Prinitron KV-21MЗК, 1998 г., производ. Англия.
Продам Телевізор Sony Hi Black Prinitron KV-21MЗК, 1998 г., производ. Англия. Смотрите оригинал
Селектор выбора программ CВП-4-10
Продам СВП-4-10. Б/У в исправном состоянии. Вопросы и предложения по телефону. Есть новые подстр