Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Транспортні засоби та обладнання  >  Автозапчастини  >  Стійки амортизатора з доставкою по Україні

   Стійки амортизатора з доставкою по Україні  (продам)

Автор: менеджер  ( 26.04.2000)
Підприємство: Інтернет-магазин автозапчастин "Renik"
Місцезнаходження: вулиця Верховинна, 39, Київ
Дата публікації: 24.02.2024

Стабільний рух автомобіля забезпечується за рахунок ефективної роботи різних вузлів, механізмів і окремих деталей. Важлива роль при цьому відводиться амортизаторам, завдяки яким машина не просідає в процесі руху по нерівній поверхні. Компанія RENIK забезпечує замовників якісними стійками амортизаторів від виробника FEBEST, вся продукція є сертифікованою, відрізняється високими експлуатаційними характеристиками.

Замовити задні та передні амортизатори з доставкою по Україні можна на найвигідніших умовах. Широкий асортимент продукції, що випускається даним виробником, включає в себе моделі, які реалізуються за найбільш доступною вартістю. Приваблива ціна поєднується з високою якістю виготовлення кожного товару.

Особливості пропонованих до постачання амортизаторів

Відомий виробник FEBEST розробляє і виготовляє полімерні деталі із застосуванням новітніх технологій. В результаті амортизатори працюють м'яко, автомобілі менше розгойдуються на нерівному покритті. Також деталі добре поводяться в тих випадках, коли машина добре завантажена.

Амортизатори мають високий експлуатаційний ресурс, вигідно використовуються при виконанні ремонтних робіт і планового технічного обслуговування. При виборі відповідного виробу важливо враховувати характеристики, які вказані в докладному описі товару. Дана продукція підходить для автомобілів всесвітньо відомих торгових марок і користується великим попитом серед численних споживачів.

Вироби FEBEST китайського виробництва є відмінною заміною більш дорогих амортизаторів, що випускаються іншими брендами. Позитивні відгуки автовласників свідчать про надійність і тривалий термін служби пристроїв. Замовити товар можливо в будь-якій потрібній кількості, оформлення заявки не займає багато часу. Консультанти, які працюють в компанії RENIK, допомагають зробити правильний вибір і з готовністю відповідають на всі питання. Доставка по країні здійснюється максимально швидко, з гарантією повного збереження виробів в процесі транспортування.

ООО "Украинская Интернет Группа "Да.Нэт"

Інформація о компанії

ИА

Контакти

Тел.: 238-26-131Факс: 238-26-13www.da.net.ua