Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Споживчі товари  >  Меблі, інтер'єр  >  Меблі  >  Меблі, матраци та інші товари для дому в інтернет-магазині Krokwood

   Меблі, матраци та інші товари для дому в інтернет-магазині Krokwood  (продам)

Автор: менеджер  ( 26.04.2000)
Підприємство: Інтернет-магазин "Krokwood"
Місцезнаходження: Україна, Київ
Дата публікації: 03.12.2021

Меблі в помешканні виконують не тільки свою власну, в залежності від призначення функціональну роль, але й виступають важливою частиною візуального втілення інтер’єру. Тому при виборі подібного товару необхідно враховувати те, чи зможе форма, колір та конструкція вподобаного дивану чи шафи гармоніювати з оформленням приміщення. Але все ж головним чинником, що вплине на вибір, повинне бути власне відчуття насолоди від користування.

Звичайно, кожному, хто вирішив зайнятись меблюванням власного дому чи квартири, хотілось би мати можливість зайти на сторінки такого магазину, як krokwood.com і купити там всі лоти, які потрапляють на очі при перегляді. Але ж меблі відносяться до недешевих предметів, а отже при відсутності необмеженого бюджету потрібно визначатися зі списком дійсно необхідних в місці проживання речей. Коли площа помешкання не дуже велика, то краще уникнути ефекту «захаращення». В такому разі краще зробити ставку на компактні меблі або ті, які здатні трансформуватись. Дизайнери стверджують, що ідеальним є такий інтер’єр, де меблювання займає не більше 35 процентів площі підлоги (для спальні цей показник більший – 45 відсотків).

Отже, в категорії меблів, без яких жити буде складно, однозначно першу сходинку займають спальні місця. Це можуть бути ліжка, дивани чи інші різновиди м’яких меблів. Головне, щоб їх конструкція забезпечувала достатньо місця для тіла користувача і давала змогу для комфортного сну. Не можна обійтись також без меблювання кухонної зони: стіл для прийому їжі та робоча зона для приготування. Не зайвими звісно будуть також шафи чи комоди, в яких пожильці стануть зберігати свій одяг. Виключенням може бути таке житло, де є окрема гардеробна кімната для речей, взуття та одягу.

Обираючи меблі, потрібно зважати на практичність та гігієнічність вподобаних екземплярів. Адже ті товари для дому, які неможливо в процесі подальшої експлуатації почистити чи помити, досить скоро втратять належний санітарний стан та красоту зовнішнього виду. Якщо фінанси дозволяють, то краще віддавати перевагу меблям з натурального дерева. Якщо ж можливості обмежені, то можна вдовольнитися і виробам з ДСП та МДФ, але тільки від такого виробника, як фабрика "Крок Вуд". Там дотримуються європейських стандартів екологічності готової продукції.

Інші оголошення автора
Що потрібно знати перед тим, як купити дитяче комп’ютерне крісло
Що потрібно знати перед тим, як купити дитяче комп’ютерне крісло

Якісне і зручне місце сидіння для дитини є не менш важливим, ніж робочий стіл. Обираючи дитяче комп'ютерне крісло, зважайте не лише на його зовнішній

ООО "Украинская Интернет Группа "Да.Нэт"

Інформація о компанії

ИА

Контакти

Тел.: 238-26-131Факс: 238-26-13www.da.net.ua