Добавить объявление
Главная  >  Услуги  >  Медицина, косметология  >  Медицинские услуги  >  Лечение  >  Медицинский Центр "Медейра" - Новый Взгляд на Медицину в Киеве

   Медицинский Центр "Медейра" - Новый Взгляд на Медицину в Киеве  (предлагаю)

Цена:договорная
Автор: Администратор  (на портале c 10.04.2018)
Предприятие: Медицинский центр 'Медейра'
Местонахождение: улица Енисейская, 8, Киев
Дата публикации: 18.04.2018

Медичний центр "Медейра" – новий погляд на медицину в Києві

Хворіти в сучасному світі, як шуткують лікарі, вже не модно. А самі хворі додають, що лікуватися ще й невигідно для сімейного бюджету. Але коли захворювання трапляється внаслідок інфекції, спадкових хронічних та запалювальних процесів, або, не дай Боже, трапляється нещасний випадок, нам потрібна компетентна, оперативна та не дуже витратна медицина, якій можна без сумніву довірити своє життя та швидко повернути стан свого здоров’я в належний стан. Якщо ми себе погано почуваємо, нам знадобиться надійний і доступний за вартістю послуг, що надаються, медичний центр. Київ може запропонувати безліч медичних установ у будь-якому районі міста, проте далеко не всі медичні заклади можуть запропонувати комплексне обслуговування та надати різні варіанти недорогого, але ефективного лікування, як із застосуванням медичного страхування, так і за власний кошт пацієнта.

Сучасний медцентр "Медейра" в Києві – це клініка повного циклу з надання медичних послуг за демократичними розцінками. З вами працює команда сучасних професійних фахівців у галузі медицини, які компетентні запропонувати комплекс профілактичних заходів для укріплення стану здоров’я, надати невідкладну допомогу, провести безпомилкову діагностику стану здоров’я та виконати тривале комплексне лікування хронічних захворювань внутрішніх органів.

Основні засоби цього медичного закладу – це:

 • Сучасна хірургія
 • сучасна та точна професійна медтехніка
 • надійні та безпечні медичні інструменти
 • комфортабельні умови для прийому пацієнтів
 • стаціонарного розміщення хворих на тривале лікування по принципу “home – clinic – home”

Основні профільні напрями, за якими медичний центр «Медейра» проводить лікування:

 • Гінекологія – до послуг молодих дівчат та дорослих жінок професійні делікатні лікарі-гінекологи, завдання яких зберегти в ідеальному стані «жіноче здоров`я» та вилікувати й удосконалити, в разі потреби, жіночу репродуктивну систему. Фахівці з гінекології проводять планові огляди, допомагають в плануванні народжуваності, лікують хронічні та запалювальні процеси, проводять діагностику за даними власної лабораторії для забору аналізів та результатами трансвагінальних та абдомінальних ультразвукових досліджень.
 • Урологія – діагностика, профілактика та ефективне лікування захворювання органів сечостатевої системи як для чоловіків, так і для жінок.
 • Пластична хірургія – в «Медейрі» проводиться зміна зовнішності за показаннями лікарів, оперативне втручання виконують сертифіковані пластичні хірурги.
 • Проктологія – лікування геморою та його ускладнень за сучасними методиками.
 • Лабораторна діагностика – тут роблять абсолютно усі види аналізів крові, сечі, калу, лімфи, вагінальних виділень, мокротиння, печінкові та ниркові проби. В «Медейра» надається анонімна послуга щодо забору таких аналізів крові як ВІЛ-тест, аналіз ДНК, діагностика інших інфекційних захворювань, що передаються статевим шляхом.
 • Ультразвукова діагностика – в медцентрі «Медейра» облаштовано сучасний кабінет УЗД для виконання усіх видів дослідження.
 • Отоларингологія – ефективне лікування хронічних ЛОР-захворювань та запалювальних процесів у вухах, роті та носі.
 • Офтальмологія – «Медейра» допоможе побачити більше та краще. Тут надають профілактичні та оперативні послуги щодо коригування зору (короткозорість, далекозорість, астигматизм) та лікування спадкових захворювань, які характерні для очей (катаракта, глаукома та ін.).

Реклама

Объявления из рубрики "Лечение" посмотреть все
Лечение пивного алкоголизма является необходимым при потере контроля.
Самое пристальное внимание в статистике алкоголизма уделяется потреб
Гінекологічний кабінет "Галина"
Пропонуємо акушерсько-гінекологічно-ендокринологічні послуги. Лікування гінекологіч
Лікування алкогольної абстиненції (виведення із запою)
Пропонуємо Вашій увазі лікування запійних станів безпосередньо вдома.Послуга надається п
Все виды лечебного и оздоровительного массажа
Уникальные техники массажа, сделанные профессиональным массажистом с 9-и летним опытом рабо
Медицинская сестра для детей и взрослых
Предлагаю услуги процедурной медсестры для выполнения врачебных назначений в инъекционной форме и дл