Добавить объявление
Главная  >  Услуги  >  Экспертные услуги  >  Лицензирование, сертификация, метрология  >  ТОВ "Сучасний Центр Утилiзації" - Николаев

   ТОВ "Сучасний Центр Утилiзації" - Николаев  (предлагаю)

Цена:договорная
Автор: Александр  (на портале c 20.04.2016)
Предприятие: ТОВ "Сучасний Центр Утилiзації" - Николаев
Местонахождение: Украина, Николаев, улица Лягина, 4
Дата публикации: 20.04.2016

Комерційна пропозиція

на послуги по вивезенню з підприємства та утилізації відходів

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Сучасний центр утилізації» працює у сфері поводження з небезпечними відходами та у сфері збирання, заготівлі окремих видів відходів як вторинної сировини.

На виконання закону України «Про відходи» та Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 14.11.2000 № 1698 «Про затвердження переліку органів ліцензування» ТОВ «Сучасний центр утилізації» має ліцензію Міністерства екології та природних ресурсів України «Операції у сфері поводження з небезпечними відходами (збирання, зберігання, утилізацію та знешкодження)» з великим переліком відходів які підлягають утилізації чи знешкодженню.

На виконання  Постанови КМ України № 915 від 26.07.2001 року «Про впровадження системи збирання, заготівлі та утилізації відходів як вторинної сировини», ТОВ «Сучасний центр утилізації» здійснює збір та заготівлю використаної тари і пакувальних матеріалів на підставі ліцензії  Міністерства екології та природних ресурсів України. Установи та організації усіх форм  власності,  які  використовують  тару і пакувальні матеріали або імпортують їх разом з продукцією, укладають договори зі спеціалізованим підприємством, як ТОВ «Сучасний центр утилізації» про збирання, заготівлю та утилізацію з оплатою послуг за тарифами, затвердженими пунктом 2 цієї постанови. Під час митного оформлення підприємства сплачують авансові платежі за збирання, заготівлю та утилізацію пакувальних матеріалів і тари. На підставі даних підприємств про кількість використаної тари і пакувальних матеріалів, ТОВ «Сучасний центр утилізації» здійснює збір і заготівлю для передачі на утилізацію пакувальних матеріалів і тари.

На виконання постанови КМУ № 1221 від 17.12.2012 року «Про деякі питання збирання, видалення, знешкодження та утилізації відпрацьованих мастил (олив)» ТОВ «Сучасний центр утилізації» здійснює операції поводження з відпрацьованими мастилами(оливами) та надає послуги, пов’язані із збиранням, видаленням, знешкодженням та утилізацією відпрацьованих мастил (олив) на підставі ліцензії Міністерства екології та природних ресурсів України. Підприємство має власні потужності  у вказаній сфері, а саме: забезпечує повне збирання, максимальну утилізацію, знешкодження та видалення мастил (олив). Під час митного оформлення підприємства сплачують авансові платежі за подальше збирання, та утилізацію відпрацьованих мастил (олив) спеціалізованим підприємствам, що мають відповідні ліцензії. При здійснені продажу мастил (олив), імпортери в договорах з клієнтами вказують координати спеціалізованого підприємства, що здійснює збирання, для подальшої утилізації відпрацьованих мастил (олив), згідно переліку затвердженого Додатком 2 цієї Постанови. Збір здійснюється по мірі використання імпортованих мастил (олив).

 

Виконання усіх робіт здійснюються з дотриманням чинних норм проведення операцій у сфері поводження з відходами, супроводжується відповідним документальним оформленням та передбачає відповідальність Виконавця перед контролюючими органами.


Реклама

Объявления из рубрики "Лицензирование, сертификация, метрология" посмотреть все
В Продаже Готовые Строительные Лицензии ( ООО с НДС, ТОВ з ПДВ) всего за 1450 $
Продаем новые строительные компании с Лицензиями и НДС Компании новые, без деятельности, делались
Професійна допомога в отриманні сертифікатів на імпортну та вітчизняну продукцію, а також висновків СЕС МОЗ України
Професійна допомога в отриманні дозвільної документації на вітчизняну та імпортну продукцію:  
Оформление сертификатов исо (iso, ohsas)
Сертификат ИСО 9001 является весомым преимуществом при участии в различных конкурсах на
Оформление сертификатов на услуги
Срок оформления сертификата на услуги 1-2 рабочих дня. Возможно оформление
Разработка и внедрение систем менеджмента качества ISO 9001, ISO 22000, НАССР
Менеджер систем качества с 10-летним опытом работы предлагает свои услуги: