Добавить объявление
Главная  >  Товары  >  Потребительские товары  >  Мебель, интерьер  >  Мебель  >  Ліжко в Києві

   Ліжко в Києві  (продам)

Автор: менеджер  (на портале c 24.11.2000)
Предприятие: Интернет-магазин "Венето"
Местонахождение: Украина, Киев, Деревообрабатывающая улица, 6В
Дата публикации: 15.04.2016

Ліжка створені спеціалістами компанії ВЕНЕТО одні з найбільш популярних на українському ринку. Це пояснюється неперевершеною якістю виробів, економічно обґрунтованою ціною, та різноманіттям моделей. Серед таких, що користуються стабільним попитом ліжка з підйомним механізмом, розраховані на створення умов для максимально комфортного відпочинку. Вони також дозволяють раціонально використовувати площу кімнати. Завдяки місткому коробу, що передбачений конструкцією, в ньому можна розмістити багато речей. Частіше за все його використовують для зберігання білизни та постільних речей. Завдяки продуманій конструкції та зручному підйомному механізму, користуватися всіма можливостями такого ліжка буде дуже легко.


Розробники приділили увагу не тільки цьому. Каркас ліжка створює максимально комфортні умови для відпочинку. Завдяки ламеліям, він набув певної пружності и забезпечує ергономіку ліжка. Разом із ортопедичним матрацом це дає прекрасний результат. Крім того, при створенні продукції в компанії приділяють увагу матеріалам з котрих виготовляються ліжка. Вони не тільки довговічні, а і безпечні для людини. Сучасні тканини та наповнювач для матраців створені по унікальним технологіям. Їм притаманні таки властивості, як прекрасна проникливість повітря, тому людина, яка користується ним не буде відчувати дискомфорту у жарку погоду. Крім того, ефект терморегулювання дозволяє матеріалу дуже швидко вирівнювати температуру та робити її максимально схожою до людської.


Властивості наповнювача для матраців дають йому можливість дуже довго не змінювати своєї форми. Він чуйно реагує на рельєф тіла людини, але коли навантаження зникає швидко стає таким, яким його створили на фабриці.


В каталозі фірмового магазину представлено декілька моделей ліжок з механізмом підйому і клієнти можуть знайти оптимальний варіант для кімнати будь якого розміру. В них немає нічого зайвого. Стриманий дизайн та максимальний комфорт при використанні – основні риси, що роблять їх популярними у споживачів. У фірмових торгових точках, а також на онлайн-ресурсі, регулярно проходять акції, що дозволяють придбати ліжка зі скидкою та заощадити гроші.


Объявления из рубрики "Мебель" посмотреть все
Кабинет руководителя Перфект+ в наличии
Кабинет  директора  Перфект + (в наличии) - мебель для руководителей высшего звена. массивные
Кабинет руководителя Стайл в наличии
Кабинет директора  Стайл Стол руководителя - 2519 грн.Тумба – 2370 грн. Шкаф – 3952 грн. Шир
Тонкие беспружинные матрасы Vega
Тонкие беспружинные матрасы используются для достижения большего комфорта при отдыхе без
Столешницы из натурального камня
Столешницы из натурального камня в прихожу,на кухню или в ванную. стоимость от 100$/кв.м
Комплекты диван и два кресла
Офисный набор для посетителей: диван и два кресла. Цвет чёрный: диван -2500,кресла 2 шт