Добавить объявление
Главная  >  Товары  >  Металлы  >  Цветной металлопрокат и изделия  >  Лист  >  Лист латунный 3х600х1500мм марка Л63 цена гост

   Лист латунный 3х600х1500мм марка Л63 цена гост  (продам)

Цена:договорная

Латунний лист різної товщини і розміру листів марки Л63 оптом і в роздріб постачаємо зі складу в Києві, реалізація від 1 листа! Доставка латунного прокату по всій Україні!
Листова латунь - популярний листовий матеріал, що володіє малою вагою, стійкістю до корозії, а також володіє привабливим зовнішнім виглядом. Латунний лист виробляється з багатьох марок латуні, але найбільшу популярність отримала листова латунь Л63.
Лист латунний може поділятися на тверді, напівтверді і м'які види, залежно від марки латуні. Довжина і ширина латунного прокату для латунного листа складає 1500 х 600 мм.
Латунний лист (листова латунь), застосування
Латунь листова добре піддається обробці, її використовують для виробництва деталей, створення декоративних покриттів, покрівлі, табличок і багато іншого. Латунний лист добре зварюється і паяється.
Латунний лист знайшов широке застосування в будівництві, рекламі, дизайні інтер'єрів, а також машинобудівної галузі промисловості. Унаслідок краси і естетичності листової латуні, а також з причини стійкості латуні до корозії і малої ваги з латунного прокату виробляють таблички, інформаційні стенди, вказівники, різна фурнітура, наприклад ручки, засувки, решітки, різні декоративні елементи.
 Також латунний прокат використовується для виробництва різних елементів трубопровідної арматури з причини хорошою поддатлівості латуні механічній обробці. Крани, втулки, перехідники, трійники, труби - все це виробляється з латунного прокату.
Латунний лист (прокат латунний), властивості, розшифровка параметрів
 У металургії до поняття латуні відносять різні мідно-цинкові сплави. За складом латунний лист різниться на подвійний і багатокомпонентний латунний лист. Колір листа латуні пов'язаний з вмістом цинку в листі, з цієї причини розрізняють латунь червону, так званий колір (сплав) "томпак" (вміст цинку 5-20%), жовту латунь, латунь полутомпакі (вміст цинку ~ 36%). Зрідка зустрічається листова латунь з вмістом Zi 45%.
 Введення цинку до складу листа латуні обумовлений підвищенням технологічних і механічних властивостей, а також, що важливо, зниженням вартості продукції. Теплопровідність латунного листа трохи нижче, ніж міді, як і електропровідність, але ціна свідомо нижче, що дозволяє використовувати листову латунь у багатьох галузях народного господарства. Латунні листи, при зберіганні поблизу аміаку можуть бути схильні до ефекту "сезонного розтріскування", для усунення даного ефекту латунні листи піддають тривалому низькотемпературного відпалу.
 Велике поширення отримала латунь марки Л63, яка виходить шляхом обробки латуні тиском. Латунні листи зі сплаву Л63 використовують для виготовлення найрізноманітніших виробів з латуні. Застосовувані методи для обробки латуні: волочіння через фільєри (виробництво дроту), прокат на прокатних станах (виробництво латунних листів), чеканкою, вигином і багато іншого. Латунь дуже популярна в кріогенної техніки, добре паяється і зварюється, добре піддається поліруванню.
Листи латуні, леговані іншими хімічними елементами (крім цинку - Zi), називають "спеціальними" (інакше - "багатокомпонентними"), а для їх класифікації їм дають назви по основних легуючим речовинам (алюмінієва латунь, свинцева латунь і т.д.). Маркування звичайних сплавів латуні (латуні листовий) складається з великої літери Л і цифри, яка позначає вміст міді у відсотках. Також можна зустріти латунні листи, в маркуванні яких крім букви Л проставлені інші літери - значить цей сплав латуні є спеціальним.
 Часто бронзу плутають з латунню і навпаки. Важливо пам'ятати, що всі бронзи мають більш високими антифрикційними властивостями, ніж латунь, але у латуней (зокрема, у листової латуні) вище електричні характеристики; листова бронза - рідкість, а листова латунь - доступна і широко поширена.
Латунний лист виходить методом переплавки латунних виливків і подальшої раскатке на прокатному стані. З листа латуні виготовляють смуги, прутки, дріт, труби, стрічки і багато іншого.
Латунний лист (листова латунь), ціна, як купити
 Якщо Ваша діяльність пов'язана з використанням листової латуні Л63, то Вам добре відомо, як непросто знайти надійного постачальника якісного кольорового металопрокату. З цієї причини можна часто зустріти оголошення "де купити лист латуні Л63 4 мм - 12 шт" або "терміново куплю листову латунь в Києві". У нашій компанії Ви зможете придбати лист латунний якими партіями як зі складу в Києві, так під замовлення. Якщо вас цікавить постачання листової латуні під замовлення, зверніться до наших менеджерів і вони прорахують Вам терміни поставки і нададуть комерційну пропозицію, яка буде оптимально задовольняти Вашим вимогам.
 Латунний лист наша компанія реалізує як в роздріб, так і оптом. Також, крім листової латуні Л63, наша компанія готова Вам запропонувати широкий асортимент кольорового металопрокату: алюміній листовий гладкий і рифлений, листова мідь, нержавіюча сталь і багато іншого.
 Для того, щоб дізнатися ціну і купити латунний прокат, Ви можете відправити лист на електронну адресу торгового відділу: info@kcm.in.ua, а також зателефонувати в торговий відділ за телефонами вказаними в розділі контакти, ми працюємо кожен робочий день з 08.30 до 17.30 без перерв!
Латунний лист (листова латунь), доставка
 Здійснюємо поставку листової латуні Л63 по всіх містах України.
 Для того, щоб розрахувати вартість доставки латунного прокату до Вашого міста, зверніться до наших консультантів і вони в найкоротші терміни зроблять розрахунок доставки будь-яким зручним для Вас видом транспорту.
 Купуючи в нашій компанії латунний лист, Ви отримуєте товар високої якості і в зазначений Вами термін. Доставка по Україні. Доставка по Києву - безко

Реклама

Объявления из рубрики "Лист" посмотреть все
Шина медная 12х60
Шина медная   12х60 Доступные цены, широкий, большой ассортимент товаров. Более 10 лет на рын
Шина медная 10х100
Шина медная   10х100Доступные цены, широкий, большой ассортимент товаров. 
Шина медная 10х60
Шина медная   10х60  Доступные цены, широкий, большой ассортимент товаров. 
Шина медная 10х50
Шина медная   10х50 Доступные цены, широкий, большой ассортимент товаров. 
Шина медная 10х25
Шина медная   10х25м   Доступные цены, широкий, большой ассортимент товаров. Более 10 лет на