Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Медицина, фармакологія, парфумерія, косметика  >  Фиксаж рідкий концентрований Каністри 3л., 5 л.

   Фиксаж рідкий концентрований Каністри 3л., 5 л.  (продам)


Фиксаж рідкий концентрований

Каністри  3л., 5 л.

Призначення виробу: для ручного проявлення

синьо- та зеленочутливих плівок для загальної радіології

(листових, флюорографічних) та спеціальних плівок (технічних та ін.)

Реклама

Оголошення із рубрики "Медицина, фармакология, парфюмерия, косметика"переглянути все
Веночки-обручи: цветы ручной работы = 200 грн
Продаю веночки Madlove на обруче из цветов ручной работы. Ни одного повтора! Около 50 ун
Orthomol Tendo (Ортомол Тендо)
Уникальный мультивитаминный комплекс Orthomol Tendo, биологически активная добавка и ортомо
Orthomol Vital M (Ортомол Витал М) повышенные нагрузки
Orthomol Vital M разработан специалистами специально для потребностей мужского организма. Ком
Orthomol Vital F (Ортомол Витал Ф) поддержка иммунной системы
Препарат Orthomol Vital F разработан специально для женщин и имеет в своем составе сбалансиро
Cica Care 12 х6 см ( Кика-Кеа )
Cica Care 12 х6 см ( Кика-Кеа ) Прозрачная пленка из силиконового геля, предназначенная для леч
Здоров’я – найцінніший дар природи Запрошуемо на цікаві безкоштовні лекції по здоров’ю
1
Здоров’я – найцінніший дар природи Запрошуемо на цікаві безкоштовні лекції по здоров’ю

Запрошуемо на цікаві безкоштовні лекції по здоров’ю на найрізноманітніші теми : ·         Тібетська медицина ·         Східна філософія підтримки та відновлення здоров’я ·         Тематичні по системах організму ·         Практичні рекомендації як позбутися популярних ...