Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Транспортні засоби та обладнання  >  Автозапчастини  >  Держномери ТОВ «Держномери»: традиційний держзнак або статусний атрибут

   Держномери ТОВ «Держномери»: традиційний держзнак або статусний атрибут  (продам)

Автор: менеджер  ( 26.04.2000)
Підприємство: ООО "Госномера"
Місцезнаходження: Украина, Киев, Глубочицкая улица, 33/37
Дата публікації: 18.07.2024

Автовласники, найчастіше, в інтернеті шукають при необхідності за запитом «куплю номери на автомобіль», на що йде багато часу і не завжди пропозиції виправдовують очікування за вартістю і якістю.

Де швидко і якісно купити номер на авто

ТОВ «Держномери» допоможе полегшити це завдання. На нашому сайті можна замовити номер, для чого заповнюється спеціальна форма, після чого менеджери в обов'язковому порядку передзвонюють і уточнюють такі нюанси, як спосіб оплати і доставки. Ми гарантуємо стислі терміни виконання і привабливі розцінки. У нас можна купити номер на авто: дубльовані, при втраті або пошкодженні попереднього номерного знака або нові, які можуть бути виготовлені у вигляді американських - квадратних, індивідуальних - іменних, стандартних або сувенірних номерів.

Купити номери на машину на сайті ТОВ «Держномери» - це вигідна пропозиція для кожного автовласника. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, надаючи максимально оперативні терміни, а також відповідність готових виробів всім побажанням і якістю. Держ номери купити в режимі «онлайн» з доставкою дозволяє істотно скоротити часові витрати, що дозволяє уникнути клопоту.

Все ще шукаєте в інтернеті куплю номери на авто? ТОВ «Держномери» запрошує відвідати сайт і по гідності оцінити вигідні умови і зручний інтерфейс замовлення. Купити номери з індивідуальним оформленням, бажаючи виділити своє авто, зробити презент знайомим або відновити втративший презентабельний вигляд старий номерний знак - не проблема, заповнивши всю необхідну інформацію на сайті, клієнти оперативно швидко отримують готовий виріб. Крім цього, клієнтам ТОВ «Держномери» представлена можливість оформити замовлення, зв'язавшись з менеджером одним з найбільш зручних способів по телефону або за допомогою електронної пошти.

Для тих, хто думає: «куплю номер і приверну увагу до своєї машини» - правий, адже індивідуально сповнений номерний знак є статусним атрибутом. Нерідкі випадки, коли компанії, що займаються схожою діяльністю, в гонитві за прибутком порушують загальноприйняті норми і стандарти, що надалі посилює експлуатацію транспортного засобу автовласників, змушених робити заміну виробів. На відміну від них ТОВ «Держномери» допускає невеликий відступ від дозволених правил, але при цьому, повністю задовольняє побажання замовників. У зв'язку з цим, тим, хто досі вводить в пошуковику: «куплю номер на машину» або «куплю держ номер» час завершити безглузді пошуки і відвідати наш сайт.

ООО "Украинская Интернет Группа "Да.Нэт"

Інформація о компанії

ИА

Контакти

Тел.: 238-26-131Факс: 238-26-13www.da.net.ua