Добавить объявление
Главная  >  Услуги  >  Ремонтно-строительные услуги  >  Капитальное строительство  >  Строительство деревянных домов, срубов

   Строительство деревянных домов, срубов  (предлагаю)

Цена:70 $

Ми займаємось будівництвом дерев'яних будинків із "СУХОГО" профільованого брусу (камерна сушка), а також виробництвом на реалізацію брусу і погонажних виробів (підлога,вагонка, фальшбрус і т.д.).
 Вартість профільованого брусу: 100х140 мм; 120х140мм; 140х140мм; 160х140мм - від 5000 грн/м3
Вартість будівництва зроблено на прикладі двоповерхового будинку (другий поверх мансарда), який в себе включає вартість слідуючих матеріалів і робіт: підвалини дубові, стіни, балки перекриття, крокв'яна система, антисептування матеріалів, міжвінцевий утеплювач.
 Вартість 1 м.кв. загальної площі - 70...90 $ в залежності від товщини брусу та складності проекту. Будинки із брусу 180х140 розраховується по окремих калькуляціях.
 Звертаю Вашу увагу на те, що ми виконуємо чотиристоронні (зі зміщенням) замки в кутових з'єднаннях, які забезпечують меншу втрату тепла в кутах будинку. Дані замки виконуються на спеціалізованому обладнанні безпосередньо на виробництві. 

Другие объявления автора
Профилированный брус, продажа
Профилированный брус, продажа

Ми займаємось будівництвом дерев'яних будинків із "СУХОГО" профільованого брусу (камерна сушка), а також виробництвом на реалізацію брусу і погонажних