Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Нерухомість  >  Земельні ділянки  >  Земельна ділянка с.Верем’я, Обухівського р-ну, Київської обл.

   Земельна ділянка с.Верем’я, Обухівського р-ну, Київської обл.  (продам)

Ціна: 3 500 $

Продам земельну ділянку ОСГ призначення, в с.Верем’я, Обухівського р-ну, Київської обл. Площа 13,75 соток, приватизована, родючий чернозем. До зупинки маршрутки 7 хв. пішки, до центра села 10 хв. (сільрада, магазин, кінцева зупинка маршрутки). Маршрутка ходить до м.Українка, відстань приблизно 11 км. До міської межі Києва, приблизно 40 км. Місцевість називають Київські Карпати.

Кадастровий номер 3223181001:01:016:0017

https://maps.app.goo.gl/u6NfuNN1b9L3Vxyn6

Якщо є бажання подивитись по кадастровій карті, це можна зробити тільки через нотаріуса, або землеупорядника. Ділянки, в які вносили документальні зміни після 17.02.2022 р., в публічних картах не видно. Продаж від власника без комісії.

Ціна 3500 у.о. торг.


Реклама

Оголошення із рубрики "Земельные участки"переглянути все
Продам ділянку 25 сотів.+ старий будинок c.Мирча, 45 км.Київ, 15км.Бородянка
Бажаємо гарного дня Вам і Мирного неба!!! Продається земель
Под застройку 1ГА(100 соток) на берегу реки Орель.
Под застройку 1ГА(100 соток) на берегу реки Орель = 25 000$(торг).Частная собственность. Целевое наз
Знамените село Хлепча, як на долоні. Ліс, Річка. 6.18 га
Пропоную дуже цікаву земельну ділянку, загальна площа якої становить 6.18 Га.  з яких 2.
Продаю пай, 6,6 га в Богодуховском р-оне
Продам земельный пай, 6,6 га в Харьковской области, Богодуховском ра
Участок с документами на часть дома в Центре.Газ свет подведены.Белая Церковь.
 Продам земельный участок площадью 1.3 сотки в Центе города по улице Ивана Франка, рядом