Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Будматеріали та конструкції  >  Конструкції  >  Двері, ворота, бар'єри  >  Орні (розпашні ворота), відкатні. Гаражні ворота. Навіс, перила.

   Орні (розпашні ворота), відкатні. Гаражні ворота. Навіс, перила.  (продам)

Ціна: договірна
Автор: Акабуд Андрей  ( 16.08.2009)
Підприємство: Акабуд
Сайт: akabud.com.ua
Місцезнаходження: Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг
Дата публікації: 10.07.2024

Виготовляємо та встановлюємо ворота металеві Кривий Ріг.

Металеві ворота Кривий Ріг. Ворота. Відкатні ворота, а також встановлює в найкоротший термін навіси для автомобіля, навіс для авто, навіси для машин, навіс над вхідними дверима, навіс над ганком, козирок над вхідними дверима, козирок над дверима з металочерепиці, навіс над ганком, паркан із профнастилу, паркан ранчо, паркан жалюзі, кований паркан, ковані перила на вулицю, балконні огорожі, ковані ворота прості, ковані відкатні ворота, відкатні ворота з профлисту, розпашні ворота з профлисту, альтанки для дачі з полікарбонату, ковані альтанки, ковані навіси, навіс з металочерепиці навіс з полікарбонату, навіси для дачі з полікарбонату, навіси для барбекю з полікарбонату, навіси для катерів і човнів, навіси з металевого профнастилу, козирки для дому, ворота гаражні, ворота розпашні з металу або профлиста, двері вхідні металеві, ковані перила балконів, ковані та зварні грати на вікна, паркани металеві, паркани зварені, хвіртка кована, хвіртки з профлисту. Ворота металеві. Гаражні ворота розстібні. Ворота із профнастилу. Ковані ворота та хвіртки. Металоконструкції. Торгові павільйони. Торгові кіоски, кіоски. Альтанки металеві. Козирки, навіси. Лавки, лавки. Паркани, огорожі. Грати. Ворота (металеві, з профлиста, ковані, гаражні). Двері металеві (вхідні, технічні). Сходи, перила

Ми виготовляємо у Кривому Розі різного виду металоконструкції, починаючи від самої бюджетної решітки на невелике вікно до великих та складних металоконструкцій різного призначення (ангари, торгові павільйони, вежі тощо).

Виготовляємо та встановлюємо від 2 днів. Виробляємо будь-які види виробів для благоустрою територій за вашими проектами чи кресленнями. Самостійно виконуємо монтажні роботи.

Виробництво – м. Кривий Ріг. Працюємо по всій Україні. Їздимо у відрядження. Оплата можлива за б/г та готівку.

Досвід роботи понад 15 років. Пропонуємо найреальніші ціни на ринку.

(068) 355-19-32, (068) 969-03-29, (097) 574-75-98

https://akabud.com.ua

Наша компанія на гугл картах https://maps.app.goo.gl/NEdw3VrZCkGnSddJ9


Реклама

Оголошення із рубрики "Двери, ворота,барьеры"переглянути все
Двері автоматичні HM
Автоматичні двері Gretsch-Unitas забезпечують високий комфорт та над
Ворота из профлиста в Кривом Роге от производителя.
Вы можете выбрать облицовку ворот из профлиста среди двух вариантов. Так можно подобрать
Ворота з профлиста у Кривому Розі від виробника
Ви можете вибрати облицювання воріт із профлиста серед двох варіантів. Так можна підібра
Привід розсувних дверей Edora EF100
Привід розсувних дверей Edora поєднує новітні технічні розробки та б