Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Реклама, поліграфія, дизайн  >  Реклама в Інтернеті  >  Послуги таргетолога. Налаштування реклами в соц.мережах

   Послуги таргетолога. Налаштування реклами в соц.мережах  (пропоную)

Ціна: 3 500 грн.

   Привіт, мене звати Дар'я і я зможу ефективно налаштувати вам рекламу. Я швидко навчаюсь та ніколи не стою на місці. Постійно розвиваюсь та планую робити це далі у сфері інтернет-маркетингу, а особливо в таргетингу. Я пунктуальна та відповідально ставлюсь до роботи.


    Я працюю з такими соц. мережами як Facebook та Instagram.

Освіта: 3 курс філологічного факультету. Навчаюсь на перекладача. Пройшла два курси.

Перший - по інтернет-маркетингу в LemonSchool(сертифікат прикріплено) та другий - курс по таргетингу від Weberg. Планую також в майбутньому пройти курс по SMM від Weberg.

 

   Що я можу вам запропонувати?

- Аналіз вашої аудиторії

- Планування рекламної кампанії

- Запуск рекламної кампанії

- Аналіз результатів рекламної кампанії

- Оптимізація рекламної кампанії

- Звітність


    Не вдається налаштувати рекламу так, щоб ви отримували достатньо конверсій та не зливали при цьому бюджет? Чи не можете зрозуміти чому люди переходять на сторінку, але не підписуються? Є ще безліч причин, які можна сюди записати і я зможу допомогти вам розібратись з ними! Не втрачайте можливості покращити свою рекламу та зв’яжіться зі мною!


Контакти:

Telegram: https://t.me/dariaaa2

Gmail: dariavitalyivnaaa@gmail.com

Номер телефону: 0983005415

 

Пишіть мені в телеграм, щоб обговорити всі деталі!


Реклама

Оголошення із рубрики "Реклама в интернете"переглянути все
Реклама в фейсбук, Таргетована реклама - Налаштування таргетингу
Привіт) Мене звуть Дар’я. Я професійний, сертифікований таргетолог. Налаштовую та запускаю р
Настройка рекламы - Gооgle Ads - Контекстная реклама - Реклама Гугл
Настройка рекламы Gооgle от 999 грн. под ключ строго в сроки. Бонусом вы получаете 10 0
Создать на wordpress
Создать на wordpress сайт от сайта визитки до магазина. Изготовление, наполнение, установка, бэкапы.
SEO просування сайтів, розкрутка сайту
Розкрутка сайту, SEO оптимізація, просування сайтів у пошукових системах, якісні та проф
Як правильно користуватися дошкою оголошень
Дошки безкоштовних оголошень стали визнаним трендом. Вони використовуються повсюдно. З їхньою допомо
Комплексний інтернет маркетинг у B2B
3
Комплексний інтернет маркетинг у B2B

Сьогодні спостерігається глобальна цифровізація бізнесу. У різних сферах впровадження нових технологій та методів вирішення певних завдань відбувається з різним успіхом. Далеко не скрізь вистрілюють гейміфікація з SMM, відеоконтент або автоматичний додзвон. Особливо ...

Блоггеры и лидеры мнений в инфлюэнс-маркетинге
1
Блоггеры и лидеры мнений в инфлюэнс-маркетинге

Инфлюэнсеры (от англ. influence — «влиять») — лидеры мнений, блоггеры, эксперты, обладающие собственной активной аудиторией. Ими могут быть как «классические» известные личности — певцы, актеры, музыканты, спортсмены, так и достигшие признания благодаря соцсетям ...

SEO маркетинг в Германии: как продвигать свой бизнес в интернете
2
SEO маркетинг в Германии: как продвигать свой бизнес в интернете

В настоящее время большинство бизнесов используют интернет для продвижения своих товаров и услуг. И для того чтобы оставаться конкурентоспособными, необходимо иметь хорошо продуманную стратегию маркетинга в интернете. Один из наиболее эффективных инструментов в ...

Види реклами в Інтернеті та її важливість
1
Види реклами в Інтернеті та її важливість

Реклама в інтернеті є одним з найбільш ефективних та популярних способів реклами. За допомогою цифрової реклами компанії можуть досягти великої кількості потенційних клієнтів та збільшити свій обсяг продажів. Однак, перед тим як почати рекламну кампанію в ...

Максимизируйте эффективность: как настроить рассылку в Instagram Direct с помощью бота
1
Максимизируйте эффективность: как настроить рассылку в Instagram Direct с помощью бота

Instagram стал неотъемлемой частью жизни миллионов людей по всему миру. Эта популярная социальная сеть предоставляет уникальные возможности для коммуникации, продвижения бренда и установления контактов с целевой аудиторией. В связи с этим, многие предприниматели и ...