Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Нерухомість  >  Житлова нерухомість  >  Будинки, дачі, котеджі  >  Будинок в с.Рокитне

   Будинок в с.Рокитне  (продам)

Ціна: 14 000 $

Продам двох поверховий дачний будинок у селі Рокитне, Яворівський район, у кооперативі Пролісок , 20 км від центру Львова (20-25 хв на авто). Чудова дика та тиха природа, будинок побудований під самим лісом, навколо росте 14 гарних багаторічних високих сосен, 5-7 хв через ліс природнє джерело води та озеро, також неподалік протікає річка (видно на карті), ділянка розташована в дуже хорошому місці (тільки з одної найменшої сторони сусідська закинута ділянка), земля родючий чорнозем, багатото підземних джерел води, в загальному гірська місцевість. Будинок збудований з червоної цегли СССР, кладка півтори цегли , залізобетонне перекриття, дах з дерев яних крокв та оцинкованого металевого листа який пофарбований, фасад поштукатурений ззовні, в середині нульовий цикл (гола цегла) можливе довільне планування в середині, на разі 2 кімнати на 1 поверсі та 2 на 2 поверсі, великий просторий гараж, територія огороджена сіткою. Внутрішнє планування скину фото бо тут не вмістилось, також додаткові фото. Дорогу за останні роки зробили до самого села нову, залишилось 900 м грунтової дороги до самого будинку через сам дачний кооператив, так само від зупинки автобуса №144. В майбутньому планується приєднання кооперативу до села Рокитне та підведення електромережі. А так найближчі стовпи 270 м від ділянки (відмітив червоною лінією) якщо вести самому. Також є декілька будинків які б теж хотіли під єднатись та вступили в долю . Можливий розумний торг на місці. Я власник, документи на мені.

Реклама

Оголошення із рубрики "Дома, дачи, коттеджи"переглянути все
Будинок в смт. Міжгір'я
Продається будинок в смт.Міжгір я, Хустський район, Закарпатська область, по вулиці Комарова (Поточи
Терміново продам будинок
Продам будинок в селі Жищинці, Городоцького району, Хмельницька область, є газ,
Дом загородный с бассейном 20 км от Киева
Дом с бассейном 20км от Киева, 214 кв.м., 11 соток, с мебелью и техникой, кухня
Продаётся новый Дом в г. Раздельная
Дом новой постройки с мебелью в городе Раздельная. 2- этажа, 7.8 сотых, на прилегающей территории ес
Новый дом с ремонтом, отоплением, в окружении леса. Собственник
Новый современный дом с отделкой в Белогородке, панорамный вид в окружении леса