Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Робота  >  Запрошуються  >  Робота у Німеччині Работа в Германии

   Робота у Німеччині Работа в Германии  (пропоную)


Доброго дня! Ми компанія Worksnap.Space, працюємо більше 3-х років на ринку працевлаштування у Німеччині. За час існування компанія налагодила партнерський контакт з такими компаніями-роботодавцями як DHL, Adidas, Puma, Arterium, Willamed, Muller, Volkswagen та багато інших.

На даний момент формуємо групу людей на серпень в логістичну компанію, термін контракту - 3 місяці. Оплата праці становить від 10,45€ за годину. Графік роботи 8-12 год 5 днів на тиждень (за бажанням можливі понаднормові години). Додатково оплачується: робота у святкові дні +100%, робота в неділю +50%, нічні зміни +50%, понаднормові години +25%
Обов'язки: Сканування штрих-кодів товару, комплектація замовлень, упаковка товарів, контроль якості виготовленої продукції (Робота елементарна та не складна).

Житло надає компанія, вартість проживання 8-15€ за добу, оплату вираховують із заробітної плати. В кімнаті від 2 до 4 людей (в залежності від площі оселі). Проживання в квартирах, котеджах, гуртожитках. Умови проживання хороші, всюди чистота та порядок, є всі необхідні атрибути для комфортного перебування. Трансфер також організовує наша компанія, по приїзду до місця роботи вас зустрічає та розміщує наша довірена особа у Німеччині. Знання мови не обов'язкове, володіння англійською або польською буде додатковою перевагою.

Відгуки клієнтів: На сьогоднішній день в Німеччині працює 75 людей від нашої компанії, які готові підтвердити Вам описані умови роботи (за потреби контакти надамо).
Звертайтесь до нас за номером 093 378 1749 Олена


Реклама

Оголошення із рубрики "Приглашаются"переглянути все
водій кат Е
Автотранспортна компанія в м. Житомир запрошує на роботу: - ВОДІЯ кат. Е - В
Рaботa в Европе по немецкой визе. 2000 EUR
Рaботa с метaллом. Процесс проходит в теплых цехaх с немецким оборудовaнием. Опыт не нужен. Во
На постоянную работу требуется: повар с навыками сушиста, Помощник Повара, Пицейоло, продавец
На постоянную работу требуется: повар с навыками сушиста, Помощник Повара,  Пицейоло,  п
Работа в Европе по немецкой визе.
Работа с металлом. Процесс проходит в теплых цехах с немецким оборудованием. Опыт не нужен. Во
Робота у Фінляндії
Сезонна робота в Фінляндії - збір ягід на фермі. На ферму з вирощування ягід в Фінляндії потріб