Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Сировина, матеріали, продукція  >  Хімічна продукція  >  Сільгосп хімія  >  Аміно Ультра Mn-22 ||| Агро центр «B&S Product»

   Аміно Ультра Mn-22 ||| Агро центр «B&S Product»  (продам)

Ціна: договірна

Продаємо Аміно Ультра Mn-22. AMINO ULTRA Mn-22-це органічно-мінеральне добриво у формі ультра грануляту, відмінно і швидко розчинне у воді.

Містить 220 г Mn / кг (22%). Марганець знаходиться в комплексі з природним рослинним переносником мікроелементів – гліцину .

AMINO ULTRA Mn-22 призначений для позакореневого живлення рослин.

Марганець (Mn) у вигляді амінокислотного комплексу в 4 рази менше стандартного удобрює хелата, завдяки чому він швидше засвоюється, переміщається і засвоюється рослинами. Дуже висока біодоступність мікроелемента пов’язана з присутністю амінокислоти-гліцину, яку рослина розпізнає в якості компонента власного метаболізму і використовує для внутрішньоклітинних процесів.

AMINO ULTRA Mn-22 рекомендується для використання в культурах з високими вимогами до марганцю. Це добриво ідеально підходить навіть в складних умовах вирощування і абсолютно безпечно для навколишнього середовища. Особливо рекомендується для ослаблених рослин, що вимагають регенерації.

AMINO ULTRA Mn – 22 необхідний в разі грунтових умов, що обмежують доступність марганцю для рослин (високий pH, високий вміст заліза, недолік кисню в кореневій зоні).

Використовується з інтервенцією, він ефективно усуває дефіцит марганцю і зменшує негативні наслідки такого періодичного дефіциту.

За додатковою інформацією дзвоніть по телефону!

Ваш найкращій вибір для гарного врожаю!


Реклама

Оголошення із рубрики "Сельхоз химия"переглянути все
NPK 9:25:25+2S
Добриво азотно-фосфорно-калійне (NPK +S) 9:25:25+2S. Виробник - Білорусь. Ск
Нитроаммофоска 16:16:16 +6
NPKS 16-16-16-6. Комплексное серосодержа
Сульфоаммофос 20:20+13S. Сульфоаммофос 20:20+12 S
Сульфоаммофос  20:20 +13 S производитель Болгария. Сульфоаммофос  20:20 +12 S  про
Нітроамофоска НПК 15:15:15
Пропонуємо купити Нітроамофоску NPK 15 15 15 Є доставка. Фасовка в мішки і біг-бег
Сульфат Калію з доставкою
Сульфат калію у мішках. Виробництво Росія. Ціна 20000 грн. Є доставка.
Інсектициди в магазині «Урожай»
4
Інсектициди в магазині «Урожай»

Магазин "Урожай" - це інтернет магазин в Україні, який допоможе вам виростити хороший урожай на своїй ділянці. Адже без правильних добрив і засобів проти паразитів, урожай може вирости поганої якості або не вирости взагалі. Саме тому в каталозі даного магазину ...