Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Сільгосппродукція, тварини, рослини  >  Рослини  >  Насіння, саджанці  >  Насіння коріандру опт сорт Pueblo.

   Насіння коріандру опт сорт Pueblo.  (продам)

Ціна: договірна

Посівний матеріал коріандру сорт Pueblo. Насіння коріандру купити оптом.
Сорт дворучки коріандру Pueblo характеризується хорошою морозо- і посухостійкістю, рівномірним дозріванням, забирається на пряму, не обсипається. Рослина широка, висотою до 140 см. Стебло розгалужене в формі чагарнику. Центральне стебло і кожна гілка коріандру закінчується суцвіттям складною парасолькою, яка складається з 40-50 простих парасольок, до яких прикріплене насіння коріандру. Плід кулястої форми. Коріандр широко відомий як ефіроолійна, пряна, лікарська і медоносна рослина.
Плоди містять 6-8% ефірної олії і 20-25% жирної олії.
Відмінна особливість трансгенного коріандру від інших сортів:
1) Стійкий до абіотичних стресів за рахунок збільшення хромосомних аберацій генів LEA, добре переносить весняні приморозки в стадії повного розвитку рослини, завдяки заміщеному ядру генів, що підвищують морозостійкість, виділених з океанської бурої багатоклітинної водорості ламінарії.
2) Характеризується коріандр термо толерантністю, стійкістю до високих температур за рахунок набору генів виділених з колючки верблюжої, даний набір генів в клітинах РНК утворює стійкість білка цитоплазми рослини до теплової коагуляції, за рахунок високої в'язкості цитоплазми і посиленому синтезу жаростійких білків і ферментів.
3) Характеризується стійкістю до всіх шкідливих комах, через вбудований в структуру клітини ДНК гена полину, де в процесі цвітіння і до повного дозрівання коріандру виділяються сизі смоли, що відлякують шкідливих комах, однак, не шкідливі для бджіл. Надалі, коли плоди коріандру повністю дозріють, набудуть золотистий, природний колір і запах коріандру, виділення смол припиняється миттєво.
4) Характеризується стійкістю до всіх хвороб, що вражають звичайні сорти коріандру. Колір коріандру світло-золотистий.
Ціна 50000 грн/тонна.
Телефонуйте!
0683152489 Михайло

Реклама

Оголошення із рубрики "Семена, саженцы"переглянути все
Туя Изумрудная, самшит, декоративные травы оптом без посредника
Питомник по разведению и выращиванию декоративных растений Szkolka Talewicz предлагает растения
Насіння люцерни. Німецький сорт.
Посівна люцерна оптом. Люцерна сорт Каміла (німецька селекція).Ранній сорт. 3-4 покоси за сезон.Швид
Семена Ячмень яровой "Гося"
Вегетационный период составляет 91-97 дней. Высота растения - 83-85 см. Разновидность ну
Семена Горчицы "Белая принцесса"
Продаем посевной материал горчица сорт "Белая принцесса" 1 репродукция  92-э
Малина ремонтантна Ранкова роса
Малина Ранкова роса (Утренняя роса, Poranna Rosa) - відмінний самозапилюючийся жовтий ремонтант
Выращиваем гинкго билобо дома
2
Выращиваем гинкго билобо дома

Очень часто гинкго билобо можно встретить только в ботаническом саду. Однако, некоторые пытаются выращивать его в своем саду. Используется это растение исключительно для декора, поскольку оно красивое. Высота дерева составляет 40 метров. Крона имеет пирамидальную ...

Продаємо насіння зимуючого гороху Авірон, Баллтрап
1
Продаємо насіння зимуючого гороху Авірон, Баллтрап

Реалізуємо насіння зимуючого гороху: Насіння озимого зеленого гороху сорт Авірон. Кількість обмежена.  1 репродукція.  Ціна 20000 грн з пдв.  Насіння озимого жовтого гороху сорт Баллтрап.  Ціна 14000 грн. Телефонуйте!  +380503080404 Анна https://maerpulse.com/ ...