Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Сільгосппродукція, тварини, рослини  >  Рослини  >  Насіння, саджанці  >  Товари для сільського господарства від компанії «Агро Експерт»

   Товари для сільського господарства від компанії «Агро Експерт»  (продам)

Автор: менеджер  ( 26.04.2000)
Підприємство: Група компаній «Агро Експерт»
Місцезнаходження: Україна, Київська область, Кагарлик
Дата публікації: 17.03.2021

Сільськогосподарська діяльність вже давно базується на використанні науково-технічних рішень та сучасних механізмів, матеріалів і речовин. Якщо обрати вирощування рослин предметом своєї комерційної діяльності, то дуже важливо досягати значних показників врожайності. А для отримання прибутку сучасний фермер чи сільгоспвиробник не може покладатись виключно на природну плодовитість вирощуваних культур. Весь світ активно використовує на полях високотехнологічне обладнання, зменшуючи таким чином трудомісткість робіт. А також різноманітні речовини та засоби, які здатні захищати рослини чи провокувати їх ріст та родючість.

Селянин сподівається на родючу землю, весняні дощі та сучасні рішення для врожаїв

На сайті https://agro-e.com.ua можна знайти все те, що полегшує роботу сучасного господаря в полі чи городі. Першоосновою врожаїв у всі часи було зерно, яке необхідно кинути в родючу землю. Якісний посівний матеріал від провідних виробників наділений такими характеристиками, які допомагають йому стати основою рекордних зборів. На рослину, яка росте в полі, чатують декілька ворогів: кліматичні негаразди, шкідники та власна природна слабкість. Тому в процесі вирощування виробники використовують різноманітні засоби захисту рослин, добрива, стимулятори росту, розчини для обробки насіння і якісний посівний матеріал з визначеними характеристиками. Важливо також мати на полях сучасну ґрунтообробну техніку, бо з допомогою коня та плуга зараз великі кошти заробити неможливо.

Зважаючи на те, що ефективність рішень та проведених в полі робіт може бути оцінена тільки через досить значний час – аж при зборі врожаю, важливою стає довіра до продавця добрив та засобів захисту рослин. В нашій країні продається немало сільськогосподарської «хімії», яка просто не здатна підвищити врожай чи захистити рослину від шкідливого впливу. Мало того, такий «фальсифікат» може зіпсувати самі посіви чи грунт під ними. На тлі цього позитивно виділяється група компаній «Агро Експерт», яка торгує лише перевіреними засобами та матеріалами від провідних світових виробників.


Оголошення із рубрики "Семена, саженцы"переглянути все
Соняшик Лайм
Новий гібрид соняшнику Лайм від компанії ВНІС реєстрі Державних сортів з 2019 року) для класичної те
Ожина Навахо саджанці
Ця морозостійка ожина не має шипів, які у звичайних сортів дуже ускладнюють догляд та сбір врож
Семена Горчицы "Белая принцесса"
Продаем посевной материал горчица сорт "Белая принцесса" 1 репродукция  92-э
Семена просо белого, сорт "Омрияне".
Семена просо белого, сорт "Омрияне".В наличии-Элита,1 репродукция.Влажность-12.4 %,Чистота-99.6 %,Ма
Купить семена подсолнечника и кукурузы
Компания ООО "СоюзАгроТрейд" предлагает Вам качественный посевной материал подсолнечника и кукурузы
Насіння кукурудзи від агровиробника Mas Seeds
4
Насіння кукурудзи від агровиробника Mas Seeds

Аграрна галузь входить до переліку найбільш успішних складових української економіки. Неледачий та заповзятий господар на щедрій та родючій українській землі має змогу отримати прибуток з кожної вкладеної гривні. Але щоб поле дало сторицею, необхідно кинути ...