Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Сільгосппродукція, тварини, рослини  >  Технічна сільгосппродукція  >  Тепличні плівки від "Планета Пластик"

   Тепличні плівки від "Планета Пластик"  (продам)

Автор: менеджер  ( 26.04.2000)
Підприємство: ТОВ «Планета Пластик»
Місцезнаходження: улица Покровская, 1, Ирпень, Киевская область
Дата публікації: 16.03.2021

Унікальні властивості поліетиленової плівки дозволяють вигідно використовувати даний матеріал при виготовленні теплиць. Пропоновані компанією «Планета Пластик» тепличні плівки відрізняються доступною вартістю, високою пропускною здатністю світла і простотою кріплення. За допомогою високоякісних матеріалів створюється оптимальний мікроклімат всередині теплиці, при цьому конструкція швидко і легко демонтується при необхідності розміщення в іншому місці.

Підвищена стійкість до впливу навколишнього середовища робить плівки для теплиць широко затребуваними серед численних замовників. Виробник «Планета Пластик» здійснює поставку професійної багатошарової плівки, що вкриває великі теплиці і парники. Кожен шар містить основну добавку - світлостабілізатор, що захищає молекулярну структуру виробу від руйнувань, які надає сонячне ультрафіолетове випромінювання. Середній шар виготовлений з наявністю спеціальної добавки, що підвищує стійкість до механічного впливу, що також значно подовжує термін експлуатації матеріалу.

Ефективне застосування і якісне виготовлення матеріалів

Тепличні поліетиленові плівки від надійного виробника «Планет Пластик» ідеально підходять для сільського господарства і садівництва. Залежно від технічних характеристик, матеріали можуть використовуватися протягом одного або декількох сезонів. Багато замовників отримують недорогу плівку і створюють малогабаритні тимчасові укриття. При вирощуванні великих обсягів продукції доцільно купити матеріал, розрахований на тривалий термін служби.

Створення оптимального температурного режиму сприяє прискоренню росту рослин. Різні сільськогосподарські культури вирощуються в теплицях незалежно від погодних умов, Придбання недорогого матеріалу для укриття допомагає будувати невеликі бюджетні теплиці і великі об'єкти. Виробник тепличної плівки застосовує полімери та добавки, що випускаються провідними виробниками. У виготовленні задіяно новітнє комп'ютеризоване обладнання, активно застосовуються прогресивні технології.


Оголошення із рубрики "Техническая сельхозпродукция"переглянути все
Фильтр обезжелезивания и умягчения воды Ecosoft FK1252CEMIXA
Компания SantehMaster.ua более 12 лет успешно работает в сфере водоочистки. Мы продаем оборудов
Фильтр комплексной очистки воды Ecosoft FK 1054 CE MIXA
Компания SantehMaster.ua более 12 лет успешно работает в сфере водоочистки. Мы продаем оборудов
Форсунки для полива Hunter MP Rotator
Если вы решили купить систему автоматического полива и перед вами стал вопрос выбора – наша ком
Продам сафлор
Добрый день Продам сафлор Объем 200Мт , чистота 99.5% Упаковка Биг -бе
Продам сорго белое.
Продам сорго белое.Влажность-14%. Сор-1%. Объём-450 тонн. До Одессы/Николаева-620км. Форма оплаты-лю