Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Обладнання, інвентар, інструмент  >  Обладнання дла виробництва церковних свічок

   Обладнання дла виробництва церковних свічок  (продам)

Ціна: 110 000 грн.

Виготовляємо на замовлення  барабанний станок для виробництва церковних свічок.

Продуктивність становить 60-80кг/год.з будь-якої сировини( парафін ,віск, суміш).

У вартість входить навчання персоналу,супровід.

Ціна 110000 грн.

Реклама

Оголошення із рубрики "Оборудование, инвентарь, инструмент"переглянути все
Поставка промышленного холодильного оборудования
•    Сухие градирни (драйкулеры) •      
Сепаратор центробежный СЦ-3А
Сепаратор центробежный СЦ-3А
Куплю пивные кеги 20л, 30л, 50л
Куплю КЕГИ объемом 20,30,50 литров, стандарта EURO/DIN Балтика, с фитингом A/S/G (новые и б/у). Та
Антивандальная система для гостинниц
Вешалки с антивандальной системой для гостинниц и спорт центров.
Клапан предохранительный Ду 25
Продам клапан предохранительный Ду 25. Рраб. = 9 кгс/см².
Постачальник теплотехнічного обладнання з Чехії та Словаччини
4
Постачальник теплотехнічного обладнання з Чехії та Словаччини

До вашої уваги bogemia.com. Це надійний, перевірений веб-ресурс, де ви можете замовити продукцію виробництва Чехії та Словаччини. Постачальник теплотехнічного обладнання співпрацює з найбільш популярними заводами, які здійснюють виготовлення техніки і ...

Обладнання для реставрації подушок.
1
Обладнання для реставрації подушок.

Пропонуємо обладнання для реставрації подушок і чищення пір'я  нової розробки. У два рази піднято якість чищення, швидкість і повна дезінфекція. За нашим обладнанням майбутнє рухомих авто-майстерень і стаціонарних салонів. Також виготовляємо обладнання для ...

Реставрація подушок і чищення пір’я. Обладнання для бізнесу.
1
Реставрація подушок і чищення пір’я. Обладнання для бізнесу.

Обладнання нової розробки для вашого пухнастого бізнесу (реставрація подушок та чищення пір'я).  Піднято якість чищення, швидкість та повну дезінфекцію у двічі.  За нашим обладнанням майбутнє рухомих авто-майстерень і стаціонарних салонів! Виготовляємо обладнання ...

Пивоварні від виробника
8
Пивоварні від виробника

  Виробництво пивоварень в м.Київ.   У масштабах великого виробництва. Пивоварні ресторанного типу. Домашні пивоварні.   Також дистилятори ПВК НБК для виробництва більш міцних ароматних напоїв таких як віскі. Ректифікаційні колони.   Приклади продукції на ...

Лінія виробництва поліпропіленових мішків
6
Лінія виробництва поліпропіленових мішків

Пропонуємо вашій увазі AIA PLASTIC MACHINERY Co. LTD. Країна виробництва: Китай. Країна походження основних деталей: Франція, Японія, Китай, Корея, Тайвань. Рік виробництва: 2003. Продуктивність: до 1200000 мішків на місяць. Призначення: Лінія повного циклу, ...