Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Медицина, фармакологія, парфумерія, косметика  >  Лікарські трави  >  Ехінацея пурпурова (квітка)

   Ехінацея пурпурова (квітка)  (продам)

Ціна: 25 грн.

Упаковка 50 грам.Суха квітка ехінацеї пурпурової.Лікарська рослина.В траві багато мікроелементів. Серед них — запаси цинку, селену, заліза, марганцю, кремнію, кальцію, кобальту, срібла, калію та інших мікроелементів. Квітка багата вітамінами, цінними ефірними маслами, дубильними речовинами, органічними кислотами, полісахаридами, алкалоїдами, глікозидами, смолами. Є в ній ферменти, флавоноїди, фітостероли, сапоніни.
   Імуномодулятор. Такі відомі рослини, як женьшень, лимонник, елеутерокок, відносяться до стимуляторів імунної системи, тобто підбадьорюють організм, відновлюють порушений імунітет. У ехінацеї інший принцип дії: вона підштовхує імунну систему до самостійної роботи, до використання внутрішнього ресурсу. Клінічно доведено, що траву можна застосовувати як противірусний засіб в якості лікування та профілактики ГРВІ, грипу.
 Антиоксидант. Завдяки селену, вітамінів групи В і С ехінацея здатна зв’язувати вільні радикали і виводити їх з організму, що запобігає онкологічні захворювання і передчасне старіння організму.
  Антисептик і антибіотик. Протизапальні і антибактеріальні властивості трави були добре відомі племенам  північноамериканських індіанців. І сьогодні препарати на основі ехінацеї застосовують зовнішньо для антисептичної обробки шкіри, але також їх приймають всередину при вірусних (включаючи герпес), грибкових і бактеріальних інфекціях. Проводилися клінічні випробування, в яких було доведено, що ехінацея активна по відношенню до стафілококів і стрептококів.

Реклама

Оголошення із рубрики "Лекарственные травы"переглянути все
Астрагал солодколистный. Семена почтой по России и СНГ.
Астрагал солодколистный (Astragalus glycyphyllos) – многолетнее лекарственное и декоративное ра
Каштан кінський плоди
Закуповуємо плоди каштану сушені розколоті.
Медикаменты (не просроченные) - не дорого
Шприцы (однораз.), бинты (стер. и не стер.), мочеприёмники (новые и б\у ), катетеры (вну
Лекарственное растительное сырье.
Предлагаем лекартсвенно растительно сырье без добавок и примесей. Работаем по всей Украи
Леденцы от Амол - Amolowe
Леденцы Амол из-за содержания экстрактов алтея, тимьяна и ментола успокаивают сухой, раздражение гор