Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Медицина, фармакологія, парфумерія, косметика  >  Лікарські трави  >  Левзея сафлоровидна(корінь)

   Левзея сафлоровидна(корінь)  (продам)

Ціна: 90 грн.

Упаковка 50 грам. Сухий корінь левзеї. Лікарська рослина. Левзея сафлоровидна (маралів корінь) - лікарська рослина, яка давно застосовується на Алтаї в народній медицині, про який ходять легенди, як про рослину "лікуючу людину від чотирнадцяти хвороб ".
Друга назва" маралів корінь "левзея сафлоровидна отримала тому, що олені (марали) дуже люблять ласувати її восени під час гону.
У складі левзеї містяться: каротин, вітамін C, кумарини, алкалоїди, інулін, полісахариди, дубильні і флавоноїдні речовини, солі фосфорної кислоти, щавлевокислий кальцій, ефірні масла, віск, смоли. Завдяки такому багатому складу, левзея сафлоровидна застосовується як у народній медицині, так і в косметології. У лікувальних цілях використовуються в основному коріння рослини. З них готують настої, екстракти, відвари, які корисні при розладах нервової системи, безсонні, занепаді сил і розумовій перевтомі, зниженій працездатності, імпотенції, для регулювання кров'яного тиску, Крім того левзея допомагає знизити цукор в крові , має судинорозширювальну дію, що веде до поліпшення кровообігу, а також для відновлення після важких захворювань, для підвищення імунітету. Препарати з левзеї сафлоровидної також призначають від алкоголізму та лікуванні онкології.

Реклама

Оголошення із рубрики "Лекарственные травы"переглянути все
Стоматологический травяной сбор для полоскания
Сбор трав помогает убрать очаги инфекций в полости рта. Способствует быстрому заживлению десен
Медикаменты (не просроченные) - не дорого
Шприцы (однораз.), бинты (стер. и не стер.), мочеприёмники (новые и б\у ), катетеры (вну
Лiкарськi трави
Лекарственные травы.Дикоросы, заготовленные исключительно в дикой природе.Заготавливаем и реализуем
Купить Капли Amol (Амол) - натуральный препарат на травах из Польши
Лекарство Амол – это натуральный препарат из Польши. Амол представляет
Зверобой трава сушеная
Продам звіробій траву 2017 року