Добавить объявление
Главная  >  Услуги  >  Туризм, праздники, спорт, отдых  >  Туризм, отдых, путешествия  >  Автомобильный GPS трекер Big-I Auto Goclever. Польша

   Автомобильный GPS трекер Big-I Auto Goclever. Польша  (предлагаю)

Цена:1 850 грн.

Опис:

BIG-I - GPS-система стеження за об'єктами, яка побудована на основі веб-технологій. Вона розроблена, як окремий проект, та призначена для пристроїв стеження GOCLEVER. Система дуже зручна, швидка і проста у використанні. Користувач може отримувати корисну інформацію про місце знаходження автомобіля або людини.
 

Функціональні можливості
 

- Передача даних GPRS
- Легкий доступ через інтернет
- Он-лайн стеження за об'єктами в реальному часі
- Геозони та модуль оповіщення
- Інтерфейс користувача
- Звіти руху та зупинок
- Звітність та аналітичний менеджер

 

Програмне забезпечення


Швидкий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

Зрозумілі іконки для швидкого запуску. карта GOCLEVER потребує тільки 2-3 перших букви міста чи вулиці, щоб знайти адресу, яку Ви шукаєте. Це найшвидший спосіб пошуку!
Он-лайн стеження за об'єктами в реальному часі

Система GoClever BIG-I фіксує точне місце знаходження об'єктів, згідно даних GPS, кожні 30 секунд! Користувач може отримати точне положення відстежуваних об'єктів в будь-який час! Це дозволяє створювати дуже зручні та інформативні звіти і графічні презентації щодо об'єктів стеження. Це дійсно онлайн доступ!
Легкий доступ через інтернет

Інноваційний веб-інтерфейс дозволяє користувачеві отримати доступ до системи і відстежувати об'єкти за допомогою будь-якого пристрою з доступом в Інтернет та інтернет-браузером. З будь-якого точки світу!
Веб-інтерфейс для користувачів

Отримайте онлайн інформацію про відстежування об'єктів, за допомогою будь-якого пристрою оснащеного веб-браузером
Інтерфейс користувача

Змінюйте кольори або іконки ваших об'єктів завдяки гнучким налаштуванням програмного забезпечення для управління системою стеження!
Геозони та модуль оповіщення

Модуль геозони дозволяє оператору створювати певні області на карті, куди об'єкту не дозволено потрапляти або такі, яких не можна залишати. Порушення периметру таких зон активує сповіщення, які можуть бути отримані електронною поштою або SMS. Оператор може створювати власні оповіщення на основі параметрів об'єкта, таких як швидкість, час руху, порушення геозони і т.д.
Геозони

Встановлюйте територіальні зони на карті. Якщо об'єкт досягає або покидає цю зону - ви отримаєте попередження. Ви можете визначити кілька зон, будь-якої форми з обраним вами дизайном.
Звіти руху та зупинок

Перевірте звіт про всі маршрути і зупинки, що виконувались у вибраний період часу
Звітність та аналітичний менеджер

Аналітичний менеджер дозволяє користувачеві підготувати дуже інформативні звіти, які показують час руху об'єкта, швидкість, зупинки, геозони, події оповіщення і т.д.
Інформація про обмеження швидкості

Коли ваша швидкість перевищує місцеві обмеження швидкості, Ви будете попереджені спеціальним знаком, який з'явиться на екрані. Знак автоматично зникне, коли ви зменшите швидкість нижче дозволеного ліміту. Пам'ятайте, перш за все, дотримуватися правил дорожнього руху!
Менеджер стеження

Програмне забезпечення GOCLEVER BIG-I дозволяє користувачам реєструвати і відстежувати багато пристроїв в одному профайлі, формувати звіти для них, створювати геозони та оповіщення.

Виробник: Польша


Реклама

Объявления из рубрики "Туризм, отдых, путешествия" посмотреть все
Детские часы Gvaido с GPS трекером G1000. Точность 5 - 10 метров. Цвет: розовый.
Детский умные часы телефон G1000 GPS + LBS отслеживание с кнопкой SOS  -- G1000, Детский GPS тр
Майские праздники провести в горах Закарпатья недорого в 2016 году.Усадьба Алекс.
Майские праздники провести в горах Закарпатья высота которых достигают до 1800м.над уровнем моря.Наш
Футболка мужская Under Armour, Mammut
Фото 1   -  5  -   Компрессионная    Футболка Under Armour 
GPS трекер V520. Точность 3 - 5м. Вес 35гр.
Компактный GPS Tracker V520 имеет самые маленькие размеры, среди своих аналогов. Имеет в