Декор бокового стекла (резинка) на Volkswagen Transporter Т-4 (Фольксваген Транспортер Т-4)
Компактный и удобный для переноски портативный автомобильный холодильник-морозилка, который сохранит и охладит такие продукты как мороженое, мясо, молоко, а также любые другие продукты и напитки.
Благодаря встроенному компрессору Waeco CoolFreeze CDF-18 охлаждает до -15С, независимо от температуры окружающей среды.
Характеристики:
Доставка
Смотрите на сайте: www.waeco.net.ua
Тел: (044) 362-56-94, 063-374-57-74
Декор бокового стекла (резинка) на Volkswagen Transporter Т-4 (Фольксваген Транспортер Т-4)
Передний салон, левое стекло на Volkswagen Transporter Т-4 (Фольксваген Транспортер Т-4)
Задний салон, правое стекло на Volkswagen Transporter Т-4 (Фольксваген Транспортер Т-4) (длинная база)
Задний салон, левое стекло на Volkswagen Transporter Т-4 (Фольксваген Транспортер Т-4) (длинная база)
Задний салон, правое стекло на Volkswagen Transporter Т-5 (короткая база) (Фольксваген Транспортер T-5)
має статус перевіреної компанії
Це означає, що компанія надала Порталу Оголошень своє свідоцтво державної реєстрації. Актуальність цього свідоцтва перевірена по офіційній базі “Єдиного державного реєстру”. Надання свідоцтв не є обов’язковим для користувачів Порталу Оголошень. Тому відсутність перевірки в інших учасників не свідчить про їх ненадійність.