Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Нерухомість  >  Оренда  >  Оренда житлових приміщень  >  Оренда квартир  >  Зніме молода пара 2-х 3-х кімнатну квартиру без меблів та побутової техніки терміново.

   Зніме молода пара 2-х 3-х кімнатну квартиру без меблів та побутової техніки терміново.  (здам)

Ціна: 1 500 грн.

Зніме молода пара 2-х 3-х кімнатну квартиру без меблів та побутової техніки терміново.

 Фото та детальна інформація на сайті www.Lcn.biz.ua

Ціна до 1500 грн.


Реклама

Оголошення із рубрики "Аренда квартир"переглянути все
сдам полупустую квартиру на парусе
Сдам 3 -х комнатную квартиру на парусе. МЕбель: 1 диван, 2 шкаф, стол (возможен еще один диван и бо
Здаю 2 кімнатну квартиру в районі Київського майдану
Здаю 2 кімнатну квартиру в районі Київського майдану,  косметичний ремонт, квартира вмебльована
Здам 1 кімнатну квартиру по вул. Арцеулова.
Новобудова. Великогабаритна лоджія з підігрівом підлоги. А/О, євроремонт, вмебльована, в
1 комнатную квартиру сдам, евроремонт,метро академгородок- 10 минут, святошинский район, ул.синеозерная 4
1 комнатную квартиру СДАМ, ЕВРОРЕМОНТ,метро Акдемгородок- 10 минут,Святошинский район,ул
сдам квартиру на кр. камне
Малосемейка, 18м2 комната, ванна совмещенная маленькая, кух.5,5м2, балкон корзинка. Квартира в хорош
cдается 2-х комнатнaя 2-я в.o. линия д. 39
1
cдается 2-х комнатнaя 2-я в.o. линия д. 39

Tип oбъявления: Сдaм Количество комнат: 2 Сpок аренды: Hа длительный сpoк Этажей в домe: 3-5 Тип дома: Kирпичный Площадь: от: 40 Площадь: до: 45 Cдaетcя евродвyшкa по адресу 2-я В.О, Линия д. 39. До метро Bасилeостpoвcкaя 400м, Cпоpтивнoй 800 мeтpов Кухня-гостиная ...