Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Сільгосппродукція, тварини, рослини  >  Технічна сільгосппродукція  >  Насіння для весняного посіву

   Насіння для весняного посіву  (продам)

Автор: Олексій Олексійович  ( 23.07.2010)
Підприємство: ТОВ "Торговий Дім "Украгропром
Місцезнаходження: Україна, Київська область, КИЇВ
Дата публікації: 11.03.2011

ТОВ «Торговий Дім «Украгропром» пропонує насіння вітчизняної та зарубіжної селекції для весняного посіву 2011 р.:
Суданська трава, конюшина, гірчиця, віка
Первинний матеріал від оригінаторів.
Діє гнучка система знижок.
Контакти: (044)391-53-13, (050)356-35-42, (044)391-53-02, (050)331-82-82
vtsegelnik@td- uap.com, obobyr@td-uap.com, www.td-uap.com

Реклама

Оголошення із рубрики "Техническая сельхозпродукция"переглянути все
Соя, подсолнечник, рапс, а так же масла из них
Добрый День. Хочу Вам предложить долгосроччное сотрудничество, наше предприятие на постоянной основе
КУПЛЮ вторые сорта, отходы: подсолнуха, сои, рапса
КУПЛЮ вторые сорта, отходы: подсолнуха, сои, рапса. цена договорная
сою, подсолнечник маслянистый, рапс, редьку маслян
Добрый День. Хочу Вам предложить долгосроччное сотрудничество, наше предприятие на постоянной основе
сою,подсолнечник и редьку маслянистые,лён, рапс
Добрый День. Хочу Вам предложить долгосроччное сотрудничество, наше предприятие на постоянной основ
Купим пеллеты, жмых технический подсолнечника
Покупаем пеллеты. Уважаемые дамы и господа! Мы, заинтересованы в приобретении пеллет с лузги подсо
Продам Зернову сівалку СЗ 3.6 5.4 (сівалка, сеялка, зерновая ,СЗ , Астра, Ельворті)
5
Продам Зернову сівалку СЗ 3.6 5.4 (сівалка, сеялка, зерновая ,СЗ , Астра, Ельворті)

Сівалка зернова для посіву зернових , зернобобових та ін. тр. СЗФ .3,600 має ряд переваг та модернізацій : -збільшений бункер 1т -посилена рама -порошкова покраска -сошник зі зміщенням БОР сталь 3мм диск з клеймом нашої фірми "Фаворит",тиск підшипника 69ккг ...