Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Метали  >  Металева сітка  >  Сітка рабиця для огорожі, проволока

   Сітка рабиця для огорожі, проволока  (продам)

Автор: менеджер  ( 26.04.2000)
Підприємство: Компания «Укрполмет»
Місцезнаходження: Украина, Волынская область, Владимир-Волынский район, село Бегета
Дата публікації: 25.10.2021

Весна – це пора року, яка натякає на початок садових чи дачних робіт. Але з чого треба починати? Що робити насамперед? Звичайно огорожу. Требо захистити вашу майбутню працю від крадіжок та проявів вандалізму.

Кращого матеріалу, ніж сітка рабиця для огорожі вам не знайти.

Компанія «Укрполмет» вже не один рік є лідером у своїй сфері. Уся представлена продукція має виключні показники якості, що значно підвищує строк її служби, та функціональні властивості під час будування систем огорожі.

Використання сітки рабиці на дачі, чи на садибній ділянці є відмінним рішенням, оскільки ця сітка покрита спеціальним ПВХ шаром, що якісно захищає її від дії погодних умов і корозійних ефектів. Сітка рабиця має невелику вагу і дуже легко кріпиться під час будування огорожі.
Сітка рабиця, що постачається компанією «Укрполмет» зроблена за ДСТУ 3282-74, тому вона відповідає встановленим стандартам якості. Вироблення цієї сітки здійснюється за допомогою екструдера, тобто за процесом повної автоматизації, що гарантує цілісність усього плетіння.

Завдяки професіоналізму колективу компанії «Укрполмет», були враховані усі кроки для здійснення комфортної покупки. Додатково ви можете замовити послугу по проведенню точних вимірів, щоб остаточно визначитися скільки сітки необхідно придбати. Послуга з транспортування вашого товару до вказаної адреси, значно заощадить час та енергію , а послуга з швидкого та якісного монтажу купленої вами сітки рабиці, завершує повний спектр обслуговування клієнта.

Індивідуальний підхід та повний цикл обслуговування – це кредо компанії «Укрполмет» у співвідносинах з кожним клієнтом.

Інші оголошення автора
Сітка рабиця, дріт, аксесуари від «Укрполмет»
Сітка рабиця, дріт, аксесуари від «Укрполмет»

Зробити якісну та недорогу огорожу для будь якої дільниці можна використовуючи сітку Рабицю. Компанія «Укрполмет» виробляє та реалізує декілька різновидів

ООО "Украинская Интернет Группа "Да.Нэт"

Інформація о компанії

ИА

Контакти

Тел.: 238-26-131Факс: 238-26-13www.da.net.ua