Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Будматеріали та конструкції  >  Конструкції  >  Двері, ворота, бар'єри  >  Ремонт алюмінієвих і м/п вікон, дверей, захисних ролет Київ, петлі с94, діагностика, регулювання та заміна деталів

   Ремонт алюмінієвих і м/п вікон, дверей, захисних ролет Київ, петлі с94, діагностика, регулювання та заміна деталів  (продам)

Ціна: договірна

На сьогоднішній день у багатьох квартирах, будинках, офісах та навіть промислових приміщеннях стоять алюмінієві та пластикові вікна, двері, перегородки. Вони найкраще задовольняють потреби клієнтів, а також можуть поєднувати в собі як високу якість, зносостійкість, міцність, довговічність, надійний рівень шумо- та теплоізоляції, так і естетичні характеристики. Але подібні конструкції також підлягають ремонту.Іноді вони можуть виходити з ладу, зношуватися після якогось часу їх експлуатації. Правда, не варто засмучуватися або ж намагатися братися за ремонт самостійно. Справа в тому, що Ви можете тільки зробити все гірше, тобто, грубо кажучи, доламати конструкцію, що спричинить куди більші витрати на ремонт або навіть повну заміну надалі.

Схожі оголошення
ще схожі

Реклама

Оголошення із рубрики "Двери, ворота,барьеры"переглянути все
Автоматичні міжкімнатні двері Autoslide, для дому та офісу.
Механізм для автоматичних дверей Autoslide розроблений для автоматиз
Ковані ворота із профнастилом. Розпашні ворота з профлистом
Ворота з профнастилу – це сучасний ефективний спосіб захистити свою територію чи будову
Двері радіусні G-U
Автоматичні двері Gretsch-Unitas забезпечують високий комфорт та надійність для
Двері автоматичні G-U BKS
Автоматичні двері Gretsch-Unitas забезпечують високий комфорт та над
Автоматичний шлагбаум BFT Moovi 30 стріла 3м
Базова комплектація шлагб