Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Транспортні засоби та обладнання  >  Спецтехніка  >  Сільськогосподарська техніка  >  Бункер перевантажувач зерна ANNABURGER

   Бункер перевантажувач зерна ANNABURGER 

Ціна: договірна
Автор: менеджер  ( 26.04.2000)
Підприємство: ТОВ "АГ-БАГ-Ук­ра­їна"
Місцезнаходження: Киевская улица, 4, Яготин, Киевская область
Дата публікації: 19.04.2024

Накопичувальні бункери-перевантажувачі призначені для прийому зерна з комбайнів, подальшого перевезення його до краю поля та перевантаження в автотранспорт, а також завантаження сівалок та зернопакувальних машин. Вивантаження зерна з комбайну може відбуватися без  його зупинки та забезпечує безперервність збирального процесу.


На відміну від більшості сільськогосподарської техніки, що має лише одне призначення (комбайн – збирання врожаю, сівалка – сівба тощо), бункери-накопичувачі працюють під час сівби, збирання врожаю, внесення добрив та інших операцій.

Принцип роботи: горизонтальний шнек, що подає, транспортує зерно до розвантажувального вертикального шнека, який перевантажує в сільськогосподарські машини.

Перевантажувальні накопичувачі бункери ANNABURGER мають велику місткість і вантажопідйомність. Діаметр вивантажувального шнека дозволяє мінімізувати час вивантаження матеріалу. Максимальна висота роботи шнека надає практично необмежені можливості вибору техніки для розвантаження. Конструкція ходової частини бункера забезпечує хорошу прохідність та витримує великі навантаження. Аварійна система очищення шнеків, наявність сходів полегшує експлуатацію та технічне обслуговування.

Бункер-перевантажувач зерна ANNABURGER  дозволяє більш раціонально та економічно вигідно проводити польові роботи.

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ БУНКЕРА-ПЕРЕВАНТАЖУВАЧА:

  • збільшення продуктивності комбайнів на 30% за рахунок мінімізації їх простою під час вивантаження зерна (комбайн не зупиняється і розвантажує зерно в русі);
  • скорочення кількості комбайнів, задіяних у сільськогосподарських роботах;
  • зменшення пересування сільськогосподарської техніки, задіяної при посівних та збиральних роботах;
  • зменшення простою сівалок під завантаженням (на 30% збільшується продуктивність сівалок за зміну);
  • скорочення часу на збирання врожаю на 30-40%;
  • можливість працювати з вологого поля;
  • зниження експлуатаційних витрат на обслуговування сільськогосподарської техніки;
  • зважування зерна на полі з видачею чека або передача даних GPS на комп'ютер оператора;
  • ефективне використання робочого часу персоналу.

ВИКОРИСТАННЯ ПІВПРИЦЕПУ ПІД ЧАС ЗБИРАННЯ ВРОЖАЮЧА

Під час збирання врожаю цей тракторний причіп використовується як бункер-накопичувач. Він відвозить зерно від комбайна та перевантажує до інших транспортних засобів. Ефективність використання бункера-перевантажувача зростає при великих відстанях між полем та  елеватором. Ще однією перевагою перевантажувального причепа перед автомобілем є те, що він має кращу прохідність по вологому полю.

ВИКОРИСТАННЯ ПІВПРИЦЕПУ ПІД ЧАС ПОСІВНОЇ

Кожна широкозахватная сівалка має свій самозавантажувальний шнек, але при цьому стоїть під завантаженням від 30 до 40 хвилин через низьку продуктивність даного шнека, а посівна - це завжди спекотний час, коли кожна хвилина на вагу золота.

Перевантажувальний бункер завдяки своїм характеристикам дозволяє скорочувати простий сівалки, його продуктивність – 3 т/хв. На завантаження такої сівалки бункера-перевантажувача необхідно не більше п'яти хвилин. Використання напівпричепа заощаджує до 20-30 хвилин на кожній заправці сівалки.


Щоб дізнатися детальну інформацію про техніку ANNABURGER та придбати бункер перевантажувач переходьте на сайт https://ag-bag.ua/ компанії “АГ-БАГ-Ук­ра­їна” та звертайтесь до наших консультантів.

ООО "Украинская Интернет Группа "Да.Нэт"

Інформація о компанії

ИА

Контакти

Тел.: 238-26-131Факс: 238-26-13www.da.net.ua