Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Обладнання, інвентар, інструмент  >  Підйомно-транспотное обладнання  >  Крани, кран-балки, підйомники  >  Виробництво текстильних стропів в Україні. Види на властивості

   Виробництво текстильних стропів в Україні. Види на властивості 

Автор: менеджер  ( 26.04.2000)
Підприємство: Компанія "Каргосет"
Місцезнаходження: вул. Сім'ї Сосніних, 9, Київ
Дата публікації: 09.02.2022

Стропи із текстильних стрічок з кожним роком стають дедалі популярнішими у всьому світі, Україна, звісно, теж не є винятком. Пояснюється така тенденція досить просто. Порівнюючи строп текстильний із канатним чи ланцюговим варіантом, він значно виграє за багатьма показниками. В першу чергу, стропи текстильні ціна на які є досить лояльною, компактними габаритами та зручністю. Вони легкі та безпечні, ризик травм при їх використанні зведений практично до нуля. Що стосується делікатних вантажів, то стропи текстильні в Києві та Дніпрі справедливо вважаються оптимальним варіантом, вони дозволяють без жодних проблем та незручностей працювати навіть із крихкими та пофарбованими, полірованими поверхнями.

Лояльная цінова політика

Звісно, на популярність текстильного варіанту цього обладнання суттєво впливає цінова політика. Адже стропа текстильна у порівнянні із іншими моделями є найдешевшим варіантом. Оскільки ціна для більшості користувачів є вагомим аргументом, це також відіграє надзвичайно важливо роль при виборі строп. Ціна залежить від довжини та вантажопідйомності, та в будь-якому разі є надзвичайно дешевою. До того ж при такій суттєвій економії користувач абсолютно нічого не втрачає.

Оперативне виробництво текстильних строп

Та й виробництво строп є надзвичайно швидким оперативним процесом. Тож, придбавши стропи текстильні, покупець може розраховувати на швидку доставку, навіть якщо їх немає у наявності на момент оформлення замовлення. Текстильні петлі діляться на різні види, що дозволяє обрати максимально підходящий варіант для кожної конкретної ситуації. Це: петльові, кільцеві стропи, одногілкові та двогілкові моделі. Найпопулярнішими вважаються одногілкові текстильні стропи. Саме їх у сучасних магазинах продається найбільше. Вони – прості, недорогі та зручні.

Ідеальний варіант для роботи із делікатним вантажем

Як бачите, переваг у текстильних строп і справді надзвичайно багато, продовжувати так можна доволі довго. Тож зрозуміло, чому вони впевнено й швидкими темпами витісняють свого головного конкурента – звичайні канатні стропи. Навіщо клієнтам переплачувати, та ще й користуватись менш зручним товаром? Краще придбати легкі, компактні та гнучкі текстильні стропи увиробника "Каргосет" й при цьому суттєво зекономити. Якщо ж мова йде про крихкий делікатний вантаж, то інших варіантів не варто навіть розглядати.


Оголошення із рубрики "Краны, кран-балки, подъемники"переглянути все
Продам тали цепные ручные шестеренные
Продам тали цепные ручные шестеренные Ручные шестеренные тали используются
Тали цепные, ручные
Тали  цепные, ручные  Тали на 2тн. -20шт.
Купим різне обладнання
Купим кран-балки вживані: 2 шт- в/п 1 тн, проліт 8 м; 1шт- в/п 0.5 тн проліт 3
отводы для трубопроводов по ГОСТу складского хранения (список и фото прилагаются)
отводы для трубопроводов по ГОСТу складского хранения (список и фото прилагаются). Диаметры от 219мм
Продам кран консольно - поворотный (укосина)
Продам кран консольно - поворотный (укосина) в хорошем состоянии. Грузоподъемность - 1,0 т, высота п