Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Обладнання, інвентар, інструмент  >  Сільськогосподарське обладнання  >  Зерносушилка шахтная

   Зерносушилка шахтная  (продам)


Шахтна зерносушарка є універсальною і підходить для будь-яких зернових культур. Основним завданням даних зерносушарок є сушіння зернових, бобових і олійних культур, внаслідок чого відбувається зниження вологості зерна і приведення його у стійкий стан для надійного зберігання протягом тривалого періоду часу.
Шахтні зерносушарки повністю адаптовані для роботи на твердому паливі, а отже для підключення теплогенератора з теплообмінником або твердопаливного котла не потрібно вносити зміни в конструкцію та/або встановлювати додаткові вентилятори.
Основні переваги шахтної зерносушарки:
• Максимальна енергоефективність. Всі шахтні зерносушарки мають зовнішнє утеплення сушильної колони, бункера та модуля завантаження, підвідного та відвідного повітропроводів базальтової ватою товщиною 100мм. Все це виключає зниження продуктивності зерносушарки в холодну пору року і значно підвищує якість та ефективність процесу сушки, а також знижує тепловтрати до 30%. Окрім цього повне утеплення зерносушарки дозволяє уникнути утворення конденсату.
• Якісні матеріали. Зерносушарка виготовляється з оцинкованої листової сталі товщиною 1,5-2 мм виробництва європейської компанії WUPPERMANN. Елементи секції вивантаження зерна, що найбільше піддаються зносу, виготовляються з високоякісної нержавіючої сталі марки AISI 430 європейського виробництва. За бажанням замовника можливе виготовлення горизонтальних повітряних коробів з нержавіючої сталі, що значно збільшить термін експлуатації зерносушарки.
• Автоматизація та диференціація сушки по виду зерна. Управління робочим процесом зерносушарки проводиться з пульта управління з високим рівнем автоматизації і дозволяє з високою точність встановлювати режими сушки для конкретного виду культур.
• Герметичність. Всі стики деталей сушильної колони, підвідного та відвідного повітропроводів ущільнені бутил-каучуковою прокладкою HS Butyl International англійського виробництва, що підвищує герметичність конструкції та виключає можливість неконтрольованого підсосу холодного повітря в середину сушарки.
• Якісні та надійні комплектуючі. Зерносушарки комплектуються надійними приводами італійської фірми VARVEL, підшипниками SKF, імпеллерами датської фірми MULTI-WING.
• Підвищена пожежна безпека конструкції. Всі зерносушарки без винятку комплектуються сухотрубом для підведення води безпосередньо в середину сушильної колони, що в значній мірі полегшує та підвищує ефективність гасіння та максимально мінімізує наслідки пожежі в разі її виникненні.
Керування зерносушаркою та контроль процесу сушки відбувається за рахунок автоматизованої системи управління технологічним процесом і системою силового живлення сушарки. Система управління зерносушаркою забезпечує контроль, управління та, за необхідності, реєстрацію процесу сушіння. Також передбачена можливість інтеграції в існуючі системи АСУТП. Всі необхідні параметри для контролю стану сушарки виводяться на лицьову панель системи управління.
Основні функції системи автоматизованого управління:
- Регулювання швидкості вентиляторів в зонах нагріву дає можливість налаштувати сушарку в оптимальній режим, налаштувати кожну зону індивідуально.
- Регулювання швидкості вентилятору в зоні охолодження, при необхідності переобладнання цієї зони для нагрівання і збільшення таким чином продуктивності зерносушарки.
- Підтримання в сушарці необхідного рівня зерна за допомогою робочих датчиків рівня.
- Контроль та виключення можливості виходу повітря через порожні короби сушарки за допомогою аварійного датчика рівня.
- В кожній зоні зерносушарки встановлено датчик контролю температури зерна та контролю температури сушильного агенту, що дає можливість відслідковувати стан зерна на кожному етапі сушки.
- За допомогою датчиків вологості вимірюється кількість вологи яку було видалено із зерна в процесі сушки.
- Захист двигунів від аварійних режимів роботи, що дає можливість відслідковувати їх стан та вчасно проводити регламентні роботи.

Можливі чотири варіанти компонування шафи управління:
• Базовий
• Стандарт
• Розширений
• Спеціальне замовлення (розраховується після розгляду ТЗ від замовника)

Системи автоматизованого управління зібрані з використанням компонентів європейського виробництва, що забезпечує високу надійність та довговічність обладнання.

Реклама

Оголошення із рубрики "Сельскохозяйственное оборудование"переглянути все
Обприскувач ОП/3000-21 ОПГ-3000-21 бак промивки,гідравліка Тандем розпилюв.Lechler
 Обприскувач ОП/3000-21 ОПГ-3000-21 бак промивки,гідравліка ТАНДЕМ розпилюв.Lechler (Н
Теплица Airon 3x4, поликарбонат 4 мм
Надёжная и практичная теплица по минимальной цене. Описание: Тип — арочный; Расстояние между д
Колья бетонные (столбики для винограда)
Предприятие в г.Ялта приобретёт б/у колья бетонные для винограда. Цена договорная.
Пpививoчный Секaтop Белapусь ( Минск ) Нoжи нa гapaнтии!
ЧЕСТНAЯ ЦЕНA !!! Зa нoжи дoплaты нет !!  Ничегo для усиления (есть в интеpнете гнущиеся) пoкуп
Купить Теплицу из Поликарбоната - Арочная, Митлайдера, Фермерская, Промышленная
Крепкие, Удобные - Прямые Теплицы Конструктор от Завода! Низкие цены, Большой Выбо