Добавить объявление
Главная  >  Товары  >  Топливо и энергия  >  Продаж конвекторів TermoPlaza Івано-Франківськ.

   Продаж конвекторів TermoPlaza Івано-Франківськ.  (продам)

Цена:договорная
Автор: Андре Тетяна Петрівна  (на портале c 12.02.2019)
Предприятие: Termoplaza
Местонахождение: Украина, Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск
Дата публикации: 13.02.2019

Німецький нагрівальний елемент панелей ТермоПлаза виготовляється з аморфних сплавів, точний опис яких зберігатися в таємниці. У той же час, німці впевнено гарантують якість, надійність, безпеку і тривалий термін експлуатації цього конструктивного елемента.

 

За допомогою нагрівального елементу лицьова сторона панелі прогрівається до 85 ° С. При цьому задня сторона має температуру не вище 35 ° С. Для підвищення пожежної безпеки, виключення вірогідності корозії, окислення і механічних пошкоджень, нагрівальний елемент закритий під шаром ізоляції. Збірка панелей здійснюється в заводських умовах у відповідність стандартам IP21 електро- і пожежної безпеки.

 

 

Корпус конвектора виготовляється з листової сталі і алюмінію. Метал покривається порошковою фарбою італійського виробництва. Міцність і довговічність покриття забезпечується за допомогою термообробки в печі при 400 ° С. Згодом фарба не розтріскується, не жовтіє і не вицвітає.

 

Обігрівачі TermoPlaza можна монтувати на стіні або встановлювати на підлозі. У комплектацію включені як настінні кріплення, так і комплект ніжок. Конструкція приладів серії STP передбачає електронний блок управління на лицьовій стороні. Завдяки цьому контролеру температура повітря підтримується на комфортному рівні. Вибирайте найбільш підходящу модель TermoPlaza з нашого асортименту:

 

Серія ТР (без вбудованого управління):TermoPlaza TP-700 (площа обігріву до 20 кв.м)TermoPlaza TP-475 (площа обігріву до 14 кв.м)TermoPlaza TP-375 (площа обігріву до 10 кв.м)TermoPlaza TP-225 (площа обігріву до 7 кв.м)

 

Серія Sтр (з інтелектуальним керуванням)TermoPlaza STP-700 (площа обігріву до 20 кв.м)TermoPlaza STP-475 (площа обігріву до 14 кв.м)TermoPlaza STP-375 (площа обігріву до 10 кв.м)TermoPlaza STP-225 (площа обігріву до 7 кв.м) Замовляйте з доставкою по всій Україні на www.termoplaza.if.ua

Реклама

Объявления из рубрики "Топливо и энергия" посмотреть все
Запчасти для бензовозов
ООО "Битнефтегаз" реализует насосы на бензовозы и топливозаправщики СВН-80, СЦЛ-00, СЦЛ 20/24, СЦН 7
Фильтры ФЖУ
Фильтр жидкостный ФЖУ-25-0,6 (для топливозаправщиков) по цене 9500 рублей, фильтр ФЖУ-40-0,6 (для то
Продам вугілля(ГЖ) та торфобрикет для промислових та побутових котлів
Продам вугілля газове жирне та торфобрикет для промислових та побутових котлів. Можлива доставка ва
Колонки для АГЗС фирм Техно проект, Adast, Gilbarco, Топаз, Татсуно Рус, Ливенка, Шельф
Поставляем газораздаточные колонки для АГЗС однорукавные УЗСГ-01-1Е - 49000 руб и УЗСГ-01-1ЕН (нерж.
Оборудование АЗС
Клапаны КДС, СМДК, КДМ, НДКМ, КДЗТ, КПГ, ЗКО, отражатели дыхательных клапанов, краны шаровые, краны
Канальный конвектор с вентилятором Kermi KVQ, с решеткой
1
Канальный конвектор с вентилятором Kermi KVQ, с решеткой

Канальный конвектор с вентилятором Kermi KVQ, с решеткой. Внутрипольные конвекторы с принудительной конвекцией KERMI KVQ — это отопительные приборы, оснащенные тангенциальными вентиляторами для увеличения конвекционного эффекта. Благодаря принудительной конвекции ...