Добавить объявление
Главная  >  Товары  >  Транспортные средства и оборудование  >  Спецтехника  >  Сельскохозяйственная техника  >  Оборудование для сельхозтехники  >  Сеялки  >  СЗ-4.000 (сеялка зерновая, сеялка зернотуковая, СЗФ, вариаторная)

   СЗ-4.000 (сеялка зерновая, сеялка зернотуковая, СЗФ, вариаторная)  (продам)

Цена:220 500 грн.

Сівалка СЗФ 4000V призначена для рядкового висіву насіння зернових культур (пшениця, ячмінь, жито, овес), зернобобових культур (горох, квасоля, соя, чечевиця, боби, нут, люпин) з одночасним внесенням мінеральних добрив. Також можливий висів дрібного сипучого насіння трави (ріпак, люцерна, конюшина тимофіївка) через дискові сошники з нормою внесення від 0,8 кг/га. – завдяки універсальній котушці (зернова/трав”яна) та вариаторній коробкі передач. Сівалка агрегується з тракторами тягового класу 1,4 т. с.
За рахунок збільшення ширини захвату продуктивність зростає в 1,2 рази у порівнянні з базовою моделлю СЗФ 3,6. Двигун трактора МТЗ-80 навантажується до 80 % його потужності, що дає можливість зменшити використання палива до 25%. 
Сівалка комплектується гідрофікованими маркерами на індивідуальних гідроциліндрах з можливістю регулювання кута атаки, керування якими здійснюється з кабіни трактора. Комплектується сошниками зі зміщенням та пальцями загортачами, можливе виконання з прикотуючими котками.
На замовлення сівалку можуть комплектувати транспортним пристроєм, що дозволяє пересувати сівалку дорогами загального призначення без використання додаткових транспортних засобів.

Реклама

Объявления из рубрики "Сеялки" посмотреть все
Сеялка точного высева УПС-8
Сеялка Упс-8 вом, Упс-8 на гидравлике. Сеялка Упс-8 оснащена двухконтурным приводом.Пред
Оптимальная система контроля высева НИВА-12 и АГРО-8.
Оптимальная система контроля высева НИВА-12 и АГРО-8.  Сигнализация АГРО-8 НИВА-12 контролирует
Агро-8 и Нива-12 – сигнализации для контроля высева семян
Агро-8 и Нива-12 – сигнализации для контроля высева семян Нива-12 и Агро-8 – сельс
В наличии сигнализации высева Агро-8 и Нива-12
В наличии сигнализации высева Агро-8 и Нива-12 Благодаря сигназизациям Нива-12 и А
Лучшее предложение по прополочным КРН КМН 5.6.
Лучшее предложение по прополочным КРН КМН 5.6. Культиватор междурядный КМН–5.6 предназначен для