Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Експертні послуги  >  Юридичні та консалтингові послуги  >  Юридичні послуги  >  Технічний паспорт БТІ на нежитлові будівлі

   Технічний паспорт БТІ на нежитлові будівлі  (пропоную)

Ціна: 2 грн.

Вартість робіт:
- нежитлові будівлі(технічний паспорт) - від 2 грн/м2

Послуги:
- проведення технічної інвентаризації нежитлових будівель, споруд з виготовленням технічного паспорта для оформлення свідоцтва на право власності тощо;
- узаконення самочинного будівництва;
- поділ об'єктів нерухомого майна;
- виділ в натурі частки з об’єкта нерухомого майна; розрахунок часток у спільній власності;
- оформлення дозвільних документів на будівництво;
- розроблення проектної документації.
- надання консультаційних послуг з питань нерухомості.

Чому саме ми?:
1) Досвід роботи в сфері складає близько 10 років.

2) Виїзд на об'єкти виконується 2 спеціалістами на своєму транспортному засобі, що забезпечує швидкість виконання робіт.

3) Якість робіт гарантуємо.

Високопрофесійний підхід, оперативність виконання та порядність стосунків гарантуємо.

Сертифікат Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України атестаційна архітектурно-будівельна комісія


Реклама

Оголошення із рубрики "Юридические услуги"переглянути все
Восстановление пропущенных сроков
Подготовка документов для подачи в суд. Получение необходимых справок, вытягов, заключений. С
Приватизация гаража
Изготовление технического паспорта на гараж. Получение разрешения на приватизацию гаража из Г
Развод
Сбор необходимой документации для подачи в суд. Подготовка искового заявления в суд. Представ
Оформление перепланировки в квартире
Получение разрешения в архитектуре. Изготовление технического заключения. Разработка и изгото
Проведение приватизации земельного участка – важные моменты
Процесс приватизации земельного участка подразумевает передачу земли из общего пользования, например
Юридическая помощь от интернет-сервиса «Я хочу»
4
Юридическая помощь от интернет-сервиса «Я хочу»

Помощь юриста может понадобиться во многих случаях. Часто разобраться в правовых коллизиях, регламентирующих нашу жизнь непросто без помощи опытного специалиста. На странице https://www.i-w-t.org/jurisprudence/ интернет-сервиса «Я хочу» собрана информация о ...

Приведение Устава ООО в соответствие с новым законом.
1
Приведение Устава ООО в соответствие с новым законом.

Статут ТОВ 2018. З 17 червня 2018 року введено в дію ЗУ Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю. ТОВ необхідно привести статути  у відповідність до нового Закону. На зараз чинні лише положення статуту що не суперечать новому закону! Ми ...

Новое предприятие под заказ
1
Новое предприятие под заказ

Юридическая компания "Прометей" окажет помощь в регистрации нового предприятия с НДС, счетами, юр адресом (наш или ваш) и, если необходимо, с нашим номинальным учредителем и директором. Наше преимущество в том, что наши номиналы наши же сотрудники и коллеги ...