Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Сировина, матеріали, продукція  >  Хімічна продукція  >  Сільгосп хімія  >  Гранульоване добриво за європейськими стандартами, на базі курячого посліду, після процесу мікробіологічної ферментації.

   Гранульоване добриво за європейськими стандартами, на базі курячого посліду, після процесу мікробіологічної ферментації.  (продам)

Ціна: договірна

Наша компанія досконально вивчила особливості застосування азотних мінеральних добрив, комплексних мінеральних добрив, органо-мінеральних, а також органічних добрив на ґрунтах різних типів, на всіх основних культурах. Ми пропонуємо дане добриво, як найбільш ефективне.

Воно має властивості органо-мінерального добрива, оскільки містить значні кількості доступних рослинам біогенних елементів.  Добриво  успішно використовується як для заправки ґрунту, так і для комплексного підживлення рослин. Але при цьому є органічним, тому що отримано з природньої субстанції, без використання синтетичних складових.

Добриво  не має недоліків, властивих мінеральним добривам.  Містить органічну речовину, яка запобігає втрати азоту, ретроградації засвоюваних сполук фосфору, стимулює ріст і розвиток рослин, є живильною речовиною для ґрунтової мікрофлори і матеріалом для формування гумусу в ґрунті, утримує вологу, прискорює процеси мобілізації ґрунтового фосфору та перетворення калію маткової породи в доступні сполуки.

Виробляється на основі курячого посліду, що пройшов процес мікробіологічної ферментації, та має значні переваги перед іншими органічними добривами, а саме:

·         невелика вартість гектарної норми;

·         зручність внесення;

·         відсутність шкідливих організмів у складі добрива;

·         екологічна чистота вирощеної органічної продукції;

·         швидке відновлення структури і родючості ґрунтів, за рахунок багаторазового збільшення чисельності ґрунтової  мікрофлори.

Містить всі необхідні для рослин і ґрунтової мікрофлори макро-, мікроелементи та біоактивні речовини. Склад оптимально збалансований за всіма елементами (N – 5%, P2O5 – 3%, K2O – 3%). За впливом на ґрунтові процеси, 1т  Добрива  еквівалентна 5т біогумусу або 60т гною ВРХ.

За інших рівних складових, приріст урожайності від внесення  Добрива  завжди буде більше, в порівнянні з використанням будь-яких мінеральних або органічних добрив, при рівному вмісті основних біогенних елементів.


Реклама

Оголошення із рубрики "Сельхоз химия"переглянути все
Мікродобрива "Ярило"
Пропонуємо увесь спектр рідких висококонцентрованих мікродобрив (комплексні хелатні, нап
Порошок Персіл, persil, персил, порошок стиральный, пральний порошок
Пральний порошок Persil-привезений із закордону-якісний. Голандия или Бельгія. Гар
Инсектицид Регент 20G, Оригинал, Доставка по Украине, Цена 10$ кг.
Регент 20G - эффективный почвенный инсектицид от компании БАСФ с контактным и кишечным действием на
Хелатные микроудобрения
В аграрном секторе постоянно появляются новые технологии, которые призваны увеличить эффективно
Гербицид Карибу
Гербицид КарибуКАРИБУ безопасен на всех этапах роста сахарной и кормовой свеклыАктивное веществ
Хлорид калію гранульований (Лювена Польща)
1
Хлорид калію гранульований (Лювена Польща)

 K ( Ca, Mg, S) 40 (4,5-4-13) Універсальне гранульоване добриво призначене для використання на усіх типах грунтів і під усі сільськогосподарські культури (окрім особливо чутливих до наявності хлору в добриві). Розмір гранул : 2-6,3 мм . Насипна густина : ...