Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Медицина, фармакологія, парфумерія, косметика  >  Лікарські трави  >  Боровая матка,трава.Ортилия,трава.

   Боровая матка,трава.Ортилия,трава.  (продам)

Ціна: 100 грн.

 Упаковка 50 грам. Суха трава борової матки. Лікарська рослина. Основним напрямком застосування борової матки в сучасній медицині - лікування жіночих хвороб, зокрема безпліддя, міоми, ендометріозу, андексіна та інших захворювань. В основі лікування лежить дуже важлива властивість борової матки виробляти фітогормони. Це ключовий фактор, на який звернули увагу гінекологи і ендокринологи. Дійсно, лікування більшості жіночих захворювань зводиться сучасною медичною наукою до вживання гормональних препаратів, що мають масу побічних ефектів. При цьому довготривале вживання стероїдів призводить до незворотних наслідків. Борова матка у купі з рядом інших рослин очевидно стала реальною альтернативою прийому гормонів. При цьому організм дійсно лікується не порушуючи природний баланс.

Основний інтерес у борової матки викликає здатність рослини стимулювати вироблення в організмі фітоестроген а й фітопрогестерона. Ці два ключових гормону контролюють всю репродуктивну систему у жінки. Система ця дуже тонка і дуже слабко вивчена, якщо вважати існуючі гормональні методики лікування безпліддя та інших гінекологічних захворювань. Борова матка - не панацея, але вельми ефективний інструмент в руках фахівця.

Ортілія має протизапальну, протимікробну, протипухлинну, розсмоктуючу, знеболювальну та сечогінну дію. Особливо наголошується здатність борової матки підтримувати імунітет. Основне застосування ортілія знаходить при лікуванні гінекологічних захворювань:

фібромі (міомі) матки
ерозії шийки матки
безплідді
маткових кровотечах
порушеннях менструального циклу
токсикозах вагітності
спаечних процесах
непрохідності і запаленні маткових труб

Борову матку рекомендують приймати не тільки жінкам. Ортілія знайшла активне застосування при запальних захворюваннях нирок і сечового міхура, геморої, кровотечах різної природи, гнійних ранах. Приймають не тільки в середину у вигляді настоянок та відварів, але так само зовнішньо, у т. ч. при спринцюванні. Дуже важливо приймати препарати цієї рослини системно, суворо дотримуватися рекомендацій лікаря. Як і будь-яке інша рослина Борова матка має протипоказання і повинна застосовуватися тільки під наглядом лікаря.


Реклама

Оголошення із рубрики "Лекарственные травы"переглянути все
Березовая,почка.Березова,брунька.
Упаковка 100 грам.Суха брунька берези.Лікарська сировина.
Траумель таблетки
гомеопатия2 баночки не вскрытые сроки до 04.19в половину цены от аптек!
Церукал ампулы
осталось 7 ампул до 10.18
Дексалгин иньект
остались 4 из 5ти ампул сроки до 02.19
Продам Велкейд дешево велкейд
Велкейд продам велкейд не дорого велкейд срочно по низким ценам велкейд 0939792344