Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Сировина, матеріали, продукція  >  Хімічна продукція  >  Сільгосп хімія  >  Пестициди  >  Гаубсин

   Гаубсин  (продам)

Ціна: 41 грн.
Підприємство: Энзим ООО
Сайт: www.enzim.biz
Місцезнаходження: Україна, Вінницька область, Вінниця
Дата публікації: 31.01.2012

Переваги застосування Гаубсину:

ü                                Гаубсин можна застосовувати в будь-яку фазу розвитку рослин: від сходів до плодоношення. Препарат застосовують для захисту від шкідників і хвороб польових, овочевих, баштанних культур, виноградників, плодових, паркових і лісових насаджень, а також в квітникарстві та в умовах закритого грунту.

ü                                Препарат пригнічує на 94-96% розвиток практично усіх хвороб, що викликаються грибами: оїдіум, мільдью, чорна плямистість, сіра гниль, борошниста роса, аскохітоз, вертицильоз, септоріоз, фузаріоз, пероноспороз, тверда сажка та ін. Також препарат спричиняє пригнічуючу дію вірусних хвороб, а його ефективність проти тютюнової мозаїки може сягати 80-97%.

ü                                Відмічена висока ефективність проти личинок яблуневої плодожерки, так в середньому препарат знищує до 94% личинок яблуневої плодожерки (1-5 покоління). Також Гаубсин зарекомендував себе як ефективний препарат проти таких шкідників, як попелиці, багатьох видів листокруток, п'ядунів, вогнівок, плодожерок та ін.

ü                                При застосуванні по вегетуючих рослинах впродовж вегетації препарат проявляє також ріст-стимулюючу дію, внаслідок чого підвищується стійкість рослини до борошнистої роси на зернових, фітофторозу на картоплі, фітофторозу та макроспоріозу на помідорах та сприяє підвищенню врожайності вказаних культур на 14-70%.

ü                                Гаубсин гальмує ріст льодоутворюючих бактерій Pseudomonas syringae pv., цим самим захищаючи рослини від ушкоджень при заморозках.

ü                                Препарат можна використовувати в складі бакових сумішей разом із хімічними пестицидами, окрім тих, що містять мідь та ртуть.

ü                                Препарат не викликає резистентності у шкідників та збудників хвороб, тому з часом не виникає потреби у збільшенні норми використання препарату.

ü                                Препарат не спричиняє шкідливого впливу на навколишнє середовище, негативної дії на людей, теплокровних тварин, риб, бджіл та інших корисних організмів біоценозу, а також не є фітотоксичним для культурних і дикоростучих рослин.


Схожі оголошення
ще схожі

Реклама

Оголошення із рубрики "Пестициды"переглянути все
Оптовая и розничная продажа пестицидов !
Наша Компания реализует следующие средства защиты растений: Зелек Супер, Моспилан, Актара, Дерозал
Утилизация пестицидов, тары
Организация утилизирует не пригодные для использования пестициды и агрохимикатов. А также тару из по
пестициды -Метолахлор КЭ (960г/л)
ОГРОМНЫЙ ВЫБОР!!! Компания «Мост» предлагает Диметоат 400г/л КЭ,Метолахлор КЭ (960г/л),Метохлор КЭ 9
Оптовая и розничная продажа пестицидов !
Наша Компания реализует следующие средства защиты растений: Дуал Голд, Зелек Супер, Моспилан, Актар
фунгициды, инсектициды, протровителы ...
Ар-Агро продает агрохимикаты и пестициды, гранстар, тарга супер, харнес, бетанал прогрес, галера,
продам ДНОК
2
продам ДНОК

 Используется при ранневесеннем (перед распусканием почек при температуре не ниже 4С) опрыскивании деревьев и кустарников от вредителей и болезней, а также для уничтожения зимующих стадий насекомых-вредителей после опадания листьев.    Акарицид уничтожает щитовок, ...

Продам Фунгицид Ридомил Голд
1
Продам Фунгицид Ридомил Голд

Фунгицид Ридомил Голд Производитель:    "Сингента"Швейцария   Цена: 25 г - 25.90 грн   Действующее вещество: манкоцеб + мефеноксам, 640 + 40 г/кг. Препаративная форма:  водно-диспергируемые гранулы. Ридомил Голд – фунгицид профилактического и лечебного действия ...