Добавить объявление
Главная  >  Услуги  >  Информационно-образовательные  >  Попит на автозапчастини зростає - Ігор Черненко на Depo

   Попит на автозапчастини зростає - Ігор Черненко на Depo 

Автор: менеджер  (на портале c 24.11.2000)
Предприятие: Интернет-портал "Depo"
Местонахождение: Украина, Киев, Павловская улица, 29
Дата публикации: 17.09.2016

Автомобільний ринок України один з найуразливіших. Майже повна відсутність власного виробництва робить його залежним від світової цінової кон’юнктури. Не спрощують життя політичні та економічні рішення, що приймає уряд і тому зараз складається ситуація, коли, через нестачу коштів у населення, пересічні громадяни менше купують нові автівки, та частіше ремонтують ті якими володіють. Природно, що на цьому фоні збільшився попит на запчастини. Але і цей сегмент економіки не залишився стійким к мінливості часу і тут є певні негативні рухи, навіть при постійному підвищені попиту.


На шпальтах онлайн-ресурсу Depo.ua власник «Авто Трейд Компані» Ігор Ігорович Черненко ділиться власним поглядом на ситуацію, та робить прогноз розвитку на підставі узагальнених даних вивчення сучасного авто ринку країни. За інформацією зібраною на підґрунті обсягів продажів запчастин в регіонах зроблені невтішні висновки. Через нестабільну економічну ситуацію, все більше відчувається дефіцит якісного товару. Трейдери намагаються реагувати на зміни и заповнювати порожні ланки, але це не завжди просто через об’єктивні та суб’єктивні причини. Якщо, з поставками запчастин для азіатів проблема вирішується, то ринок автомобілів більш дорогого сегменту пробуксовує. Тому так звана «сіра» контрафактна продукція все частіше стала з»являтися у торговельній мережі. І хоча споживачі все ж віддають перевагу оригінальним запчастинам, вже проявляється негативна тенденція у бік попиту на більш доступні товари. Поки що ці зміни мінімальні, але вони є першою ластівкою хибних зрушень, які можуть вилитися у дуже неприємні наслідки для автовласників та всіх гравців ринку запчастин.


Як визначає Ігор Ігорович Черненко, сьогодні ситуація, ще не визиває великої стурбованості, бо завдяки міцним зв’язкам з дистриб’юторами та дилерами потоки поставок стабільні та прогнозовані. Але мікроекономічні процеси можуть ставати все більш руйнівними на тлі зменшення доходів населення. Спрогнозувати як буде розвиватися надалі цей сегмент ринку зараз дуже важко, через нестабільність вітчизняної економіки, та вплив на неї багатьох факторів, які не залежать від автогрейдерів та і самих споживачів.


Объявления из рубрики "Информационно-образовательные" посмотреть все
Бесплатная доска объявлений Азербайджана Lalafo
Каждому человеку время от времени необходимо продать какую-либо вещь: мебель, аксессуар, предмет инт
Международный культурный портал Эксперимент: актуальные новости культуры для каждого.
В наше время в мире происходит столько невероятных и порой необычных ситуаций, что оставаться в курс
Открытие собственного бизнеса
Сегодня работать по найму становиться все менее престижно. В наше время ценится предприимчивость и и
Что предусматривают и как составляются локальные нормативные акты?
Трудовое законодательство не может предусмотреть все нюансы, именно поэтому организациям было предло
Строительный портал о водяных сооружениях ВодоСпец
Всем известен тот факт, что вода представляет собой незаменимый элемент природного ландшафта, играя
Mitsubishi Space Star запчасти разборка

В наявності багато запчастин до Mitsubishi Space Star 02-05 рік з моторами 1.3і 1.6і мех та автомат. Усі запчстини перевірені, тому надаємо гарантію на кожну запчастину. Доставка по Україні курєрськими службами Ін-тайм та Нова Пошта.   Графік роботи Пн-Сб ...

Подшипник - 3182118 (NN3018K) Подшипник.укр

Подшипник - 3182118 (NN3018K) Подшипник.укр шпиндельный Производитель: FLT Наличие: в наличии Наименование ГОСТ: 3182118 Международное наименование: NN3018K Внутренний диаметр d: 90 Наружный диаметр D: 140 Ширина высота: 37 Вес: 2.03 Тип: Подшипники роликовые ...