Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Будматеріали та конструкції  >  Тепло, звуко, гідроізоляція  >  Гідроізоляційні матеріали: призначення, різновиди, переваги

   Гідроізоляційні матеріали: призначення, різновиди, переваги 

Ціна: договірна
Автор: менеджер  ( 26.04.2000)
Підприємство: Цитадель - Гуртівня будматеріалів
Місцезнаходження: вулиця Городоцька, 172, Львов, Львовская область, Україна
Дата публікації: 13.04.2024

Всередині та зовні на будівлю впливають різні чинники: опади у вигляді снігу, дощу, туману, а також водяний пар, який утворюється у ванній кімнаті, кухні й інших приміщеннях. Волога може скупчуватися в різних частинах будівлі та викликати грибок, плісняву, інші небажані наслідки. Для захисту конструкції використовується гідроізоляція кількох різновидів. Будівельний матеріал виготовляють за різними технологіями, тому способи його використання неоднакові. Ізоляція пропонується окремо для горизонтальних і вертикальних поверхонь. Можна купити матеріали у вигляді суміші, плівки, бітумного рулону.

Гідроізоляція: різновиди

Відомими брендами, які виготовляють захисне покриття, є:

  1. ATLAS. Виробник пропонує ущільнювальну суміш, кутники та стрічки, еластичну ізоляцію, рідку плівку, самоклейну бітумну мембрану, компенсаційний шнур. Бренд застосовує у виробництві технологію кристалізації. Матеріали еластичні, стійкі до агресивного середовища, довговічні, монтуються легко та швидко.гідроізоляція
  2. IZOHAN. Купити гідроізоляцію польського виробника означає придбати надійний захист для будівлі. Продукція призначена для даху, підлоги, стін, стелі. Підходить для різноманітних основ, стійка до високого тиску води.
  3. NEXLER. Матеріали цього виробника ізолюють фундаменти й основи. Достатньо замовити продукцію за вигідною вартістю, і ви самі переконаєтеся, як економно використовується та дає змогу здешевити ремонт і будівництво без втрати якості ця суміш. Ізоляція NEXLER захищає наземні частини будівлі від опадів, а підземні – від згубного впливу ґрунтових вод.
  4. «Лакрисіл». Ізоляція бренду представлена у вигляді мастики. Сфери її застосування – дах, фасад, підвал, цоколь, фундамент, басейн, санвузол тощо. Серед переваг матеріалу – висока еластичність, довговічність, простота нанесення.
  5. «Стеклоізол». Продукція представлена у вигляді рулонного матеріалу на основі бітуму. За його допомогою облаштовують дах. Залежно від різновиду захисного шару пропонується два типи ізоляції «Стеклоізол» – марок К та П.

Захисне покриття цих виробників можна придбати недорого.

Якісна гідроізоляція в інтернет-магазині «Цитадель»

Матеріали, представлені на сайті компанії, відрізняються високою якістю, тому застосовуються в різних сферах будівництва. Їх можна придбати дешево, якщо порівнювати з іншими пропозиціями на ринку. Всі види гідроізоляції реалізуються за вигідною ціною. Діє доставлення Львовом та всією Україною.

ООО "Украинская Интернет Группа "Да.Нэт"

Інформація о компанії

ИА

Контакти

Тел.: 238-26-131Факс: 238-26-13www.da.net.ua