Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Сільгосппродукція, тварини, рослини  >  Ветеринарія  >  Гармата Варомор в інтернет-магазині товарів для бджільництва

   Гармата Варомор в інтернет-магазині товарів для бджільництва 

Ціна: договірна
Автор: менеджер  ( 26.04.2000)
Підприємство: Інтернет-магазин “Улей Ін”
Місцезнаходження: улица Березина, 2, Кременец, Тернопольская область
Дата публікації: 30.01.2023

Пропонуємо купити дим гармату за доступною ціною в нашому інтернет-магазині https://www.uley.in/product-category/varomor/. Вибирайте препарати для боротьби з вароатозом, оформляйте замовлення на сайті або по телефону, ми доставимо товари в будь-яке місто України.

Варроатоз - це дуже серйозна хвороба бджолиних сімей. Бджолярі застосовують різні способи та препарати для боротьби з вароатозом, які здебільшого здатні ефективно вилікувати бджіл. Зазвичай застосовують кілька методів.

  1. Спеціальні дерев'яні смужки просочують лікувальним препаратом та розміщують усередині вуликів між рамками. Це найпростіший, найпопулярніший і недорогий спосіб.
  2. Лікувальні препарати у вигляді порошків розбавляються певною кількістю води та впорскуються шприцем усередину вуликів. Процес дуже тривалий за часом, трудомісткий і сьогодні бджолярами він практично не використовується.
  3. Використовують димові гармати. Це найпередовіша технологія, яка відрізняється простотою та надійністю.

Димові гармати відносяться до різновидів димаря, призначення яких направити всередину вулика цівку диму, за допомогою якої ведуть боротьбу з кліщем Варроа. Відмінність гармати від димаря – більш акцентована та точна подача диму, значна економія розчину. У пристрої також використовується колба-гармата з нагрівальним елементом та балон для робочої суміші.

Принцип дій димової гармати

Гарматою вводять усередину вулика разом із димом необхідні лікарські препарати. Дим розповсюджується по всіх куточках та внутрішньому просторі і має акарицидну дію. Він огортає всіх бджіл, рятує їх від клеша Варроа, лікує бджолину родину і швидко випаровується.

Щоб підвищити ефект лікування, потрібно забезпечити високу герметичність бджолиного вулика. Всі отвори, щілини повинні бути закритими, щоб дим міг якийсь час затримуватися всередині і миттєво не випаровувався з вулика. В іншому випадку боротьба з вароатоз малоефективна.

Димова гармата Варомор сьогодні – найефективніший і найнадійніший метод боротьби з вароатозом. При дотриманні всіх рекомендацій при використанні апарату з 10 хворих бджолиних сімей одужують не менше ніж 9. Крім того, при використанні димової гармати витрачається мінімальна кількість розчину.

Конструкція гармати для бджіл

Варомор складається з кількох частин:

  • газового пальника, форсунки, розжарювача та кнопки запалення (п'єзоелемента),
  • крана подачі газу, хомути для кріплення балона,
  • насоса подачі рідини з ручкою приводу та болтом для регулювання кількості препарату,
  • бачка для розчину із кришкою.

Для роботи підходять стандартні газові балони. За допомогою спеціальних кріплень балон зручно та швидко кріпиться до димової гармати.


Оголошення із рубрики "Ветеринария"переглянути все
ракушка морская кормовая
Ракушка морская кормовая с высоким содержанием кальция в объемах от 22т в месяц Це
Создание и продвижение сайтов визиток.
Создадим и запустим для вас блог за 24 часа под ключ. Все самые необходимые модули
Афлуксид - антидиарейная кормовая добавка
Афлуксид – это эффективная антидиарейная кормовая добавка, применяемая для нормализации
Дезинфектант, дезсредство, дезинфекционное средство ДЕЗОРГАНИК-ВЕТ
Дезинфекционное средство мощного действия для ветеринарной медицины и всей пищевой промы
Набор для животных 057
набор для животных, можно купить отдельно хлоргексидин подходит и для людей - 30 г