Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Реклама, поліграфія, дизайн  >  Графічний дизайн  >  Веб дизайн  >  Розробка сучасних сайтів від GTS Agency.

   Розробка сучасних сайтів від GTS Agency. 

Ціна: договірна

Інтернет став невід'ємною частиною повсякденного життя. Сучасні ринкові умови зобов'язують компанії до присутності онлайн-просторі. За допомогою електронної комерції можна вивести свій бізнес на новий рівень. Сучасні технології пропонують велику кількість найрізноманітніших інструментів. Все це зумовлює актуальність послуги створення веб-сайтів на замовлення.

Якраз ці послуги пропонує компанія GTS Agency. Ми реалізуємо проекти різної складності та масштабів: посадкові сторінки, корпоративні сайти, інтернет-магазини та багато іншого з використанням  таких рішень як wordpress, opencart, laravel.

ЯКІ ЗАВДАННЯ ВИРІШУЄ ВЛАСНИЙ САЙТ


Щоб активно просувати свої послуги та товари сьогодні просто необхідно задіяти онлайн-інструменти. Створення сайтів  – дуже популярна послуга. Наявність власного веб-ресурсу здатна допомогти вирішити найрізноманітніші завдання.

 • Просування товарів та послуг
 • Інформування  про діяльність компанії.
 • Розширення та створення нових каналів збуту.
 • Підвищення лояльності існуючих клієнтів
 • Отримання нових клієнтів та партнерів.
 • Розширення географії продажу товарів та надання послуг.ЩО ВРАХОВУЄТЬСЯ ПРИ СТВОРЕННІ САЙТУ


При необхідності замовити розробку інтернет-сайту у веб-студії GTS Agency, ви можете бути впевнені, що при його створенні ретельно опрацюють усі важливі частини та складові ресурсу.

 • Змістовий шар. Сюди включається текст, структура, завдання, які має вирішувати сайт.
 • Візуалізація. Створення унікального дизайну, що привертає увагу та створює сприятливий імідж.
 • Технологічний прошарок. Тут враховуються всі необхідні опції та функції, які пропонує ресурс відвідувачам, а також все те, що впливає на якість роботи.
 • Конверсія. Дизайн, наповнення та структура веб-ресурсу продумуються до найдрібніших деталей, щоб кожна з них спонукала відвідувача до здійснення цільової дії.
 • Аналітика. У цій частині встановлюються всі необхідні інструменти, що дозволяють відстежувати ефективність роботи ресурсу, його відвідуваність та поведінку користувачів на ньому.

ЧОМУ КЛІЄНТИ НАМ ДОВІРЯЮТЬ


При необхідності розробити сайт клієнти шукають надійного та якісного постачальника. Таким є GTS Agency, яка заслужила довіру та визнання серед своїх замовників: ВСЕУКРАЇНСЬКА ДОРОЖНЯ АСОЦІАЦІЯ, PNB, група компаній "Veres", BEDROOM, ЧУХ-ЧУХ та багато інших. Зумовлено це наступними перевагами.

 1. Багаторічний досвід роботи в галузі ІТ-розробок
 2. Застосування в роботі лише сучасних та дієвих інструментів https://gts-agency.com/magazin-wordpress/
 3. Комплексний підхід до роботи з опорою на маркетингову стратегію та завдання клієнтів

ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ БІЗНЕСУ

 
Виготовлення сайтів  – це основний напрямок діяльності компанії GTS Agency . Ми прагнемо бути корисними клієнтам. Щодня своєю працею доводимо, що існують професійні веб-студії, які надають якісні послуги за прийнятними цінами.

ООО "Украинская Интернет Группа "Да.Нэт"

Інформація о компанії

ИА

Контакти

Тел.: 238-26-131Факс: 238-26-13www.da.net.ua