Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Туризм, свята, спорт, відпочинок  >  Туризм, відпочинок, подорожі  >  Відпочинок в Карпатах, садиба У Богдана, с.Плав\'я

   Відпочинок в Карпатах, садиба У Богдана, с.Плав\'я  (пропоную)

Ціна: 175 грн.
Автор: Администратор  ( 27.01.2022)
Підприємство: Администратор
Місцезнаходження: Україна, Харківська область, Харків
Дата публікації: 27.01.2022

Вас запрошує на відпочинок садиба «У БОГДАНА». Яка розташована у селі Плав\'я, 500 м від центру села, на облаштованій території розташований двоповерховий будинок на 7 номерів (22 місця). На першому поверсі — кухня, двомісний номер, 2 чотиримісні номери та роздільний санвузол.
Другий поверх — кухня, 3 двомісні номери, двокімнатний номер та санвузол.
Водопостачання: холодна вода, гаряча — 2 бойлери по 100л. Сауна - за домовленістю.
Можна самостійно готувати їжу (електрична плита, мікрохвильова піч, холодильник, електрочайник, посуд, мийка, обідній стіл, TV).
До найближчого кафе — 2 км, магазину — 200 м.
Сервіс, включений у вартість: Паркінг, супутникове ТБ, Wi-Fi, мангал, дрова для мангалу, альтанка, гойдалка, літній басейн, батут.
Багато любителів активного відпочинку вважають за краще проводити відпустку на гірськолижних курортах, які дарують своїм гостям краси снігових вершин, масу позитивних емоцій та екстриму. Чекаємо на Вас :)

Львівська область
с. Плав\'я
вул. Вадрусівка

Реклама

Оголошення із рубрики "Туризм, отдых, путешествия"переглянути все
Флисовая балаклава-трансформер, лыжная маска, баф, вело, мото подшлемник
Флисовая балаклава-трансформер, лыжная маска, вело, мото подшлемник, может служить шапкой или бафом
Мини-база У Анютки Отдых, рыбалка, грибочки, ягоды
Находимся в с.Соколовка Черниговской обл. на берегу старого русла р.Десна, через дорогу - лес. Предл
Новогодний тур в Карпаты 2022
Новорічний тур "HAPPY NEW YEAR 2022" 27.12.2021 - 02.01.2022 Ми підготували для вас феєричну п
Чехол для винтовки Olivе
Данная модель специально изготовлена для винтовок типа СВД, "ТИГР" и другого не разборного или
Штурмовий рюкзак Stormtrooper з відділом під каску Olive
Спеціальне відділення під каску. Система швидкого скидання. Модульні бічні кишені-підсум