Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Медицина, фармакологія, парфумерія, косметика  >  Косметика  >  Як грамотно розподіляти крем по масажним лініям

   Як грамотно розподіляти крем по масажним лініям 


Чи відомо вам про унікальну потужну дію масажу на стан дерми особи? Якщо так, то пам'ятайте про це, коли використовуєте крем. Це допоможе на тривалий час зберегти молодість та красу, перешкоджає виникненню зморшок. Але важливо знати масажні лінії обличчя, інакше існує ризик розтягнути дерму та активізувати природні процеси старіння. Ніколи не наносите склад у хаотичних напрямках протягом кількох секунд. Залиште на догляд за обличчям десять хвилин на добу і результат у дзеркалі вас приємно здивує. Нанесення рецептури масажними лініями – це легко! Перевірте самі, прочитайте до кінця.

Грамотний догляд – важливо та вигідно

Спочатку поговоримо про те, що представляють масажні лінії на обличчі. Це свого роду вектори переміщення, що мають ідентичну спрямованість, що й у лімфотоку. По них необхідно слідувати за годинниковою стрілкою, розтягуючи у потрібні сторони. Нанесенням складу з масажних ліній необхідно навчитися з наступних причин:

  1. Відсутність розтяжок та травматизації.
  2. Делікатне відношення до чутливих зон
  3. Розгладжування дрібних зморшок.
  4. Профілактика гусячих лапок та складок, зокрема на лобі.

Щодня, виконуючи такі поради, ви заощадите значну суму. Вам не потрібні дорогі косметологічні послуги в салоні краси.

Базові рухи

Запам'ятайте принципи використання природніх засобів, завжди починайте з чола. Робить плавні та легкі рухи, наближаючись до скронь. Масажні маніпуляції повинні бути у формі кола, без сильного натиску на шкіру. Діставшись до середини скроні, необхідно повільно переходити до зони навколо очей. Масажні лінії у такому випадку починаються від внутрішнього кута і закінчуються зовнішнім, так наносять крем для шкіри обличчя за нижнім віком. Коли виникла необхідність зволоження ділянки під бровами, переміщуються у зворотному порядку, тобто від центральної частини до скронь.

Наступний етап процедури стосується ліній обличчя у зоні носа. Вони йдуть зверху, і продовжуються по вертикалі. Повільними рухами, що масажують, нанесіть склад засобу від перенісся до кінчика, потім переходять на крила носа. Так у горизонтальному напрямку повільно переміщуються до вух. Дерму на вилицях, ніби піднімають і трохи підтягують, що надає виражений ліфтинг-ефект. Потім переходять до масажних ліній губ. Спочатку масажують зону, де є ямочка, далі по кутах і мочках. Детальніше на сайті https://thebodyshop.ua/.


Інші оголошення автора

Оголошення із рубрики "Косметика"переглянути все
Тени-пудра Yves Rocher
Новые. Тени-пудра моно для век "Насыщенный цвет", оттенок "Перламутровый нюд"Новые, срок годности до
Миндальный пилинг
Активные компоненты: миндальная кислота 40%, лимонная кислота 1%, молочная кислота 1%, янтарная кисл
Лучшие подарки для женщин в интернет-магазине ZELENA
Настоящий мужчина должен уметь делать красивые жесты по отношению к небезразличным ему ж