Добавить объявление
Главная  >  Услуги  >  Недвижимость  >  Аренда  >  Аренда офисов и рабочих мест  >  Оренда приміщень без посередників у Львові

   Оренда приміщень без посередників у Львові 

Автор: менеджер  (на портале c 26.04.2000)
Предприятие: Компанія “The Office Business Center”
Местонахождение: улица Дмитрия Данилишина, 6, Львів, Львовская область
Дата публикации: 05.01.2021

Львів не обмежується званням лише культурної та туристичної столиці України, як його вже досить довгий час називають в журналістських штампах. Він на додачу є ще й важливим діловим центром, який став домівкою для різного бізнесу не тільки з Галичини, а й з усієї країни. Тут відкривають свої офіси торгові, айтішні, виробничі та фінансові компанії, які дуже часто беруть для цього приміщення в оренду. Якщо компанія хоче розміститися в центральній частини міста Лева, то їй необхідно звертатись на сайт https://o-b-center.com/, де подібні квадратні метри можна винайти без посередників.

Львів за словами представників бізнесу по деяким параметрам в якості місця для розміщення власного представництва є привабливішим за Київ. По-перше, Столиця Галичини максимально наближена до кордонів Європейського Союзу, що значно спрощує ділові відносини з іноземними партнерами та клієнтами. По друге, в Місті Лева дешевше вартує оренда приміщень в бізнес-центрах, а також менше коштує саме проживання працівників, адже Київ вже входить до першої десятки найбільш «дорогих» міст Європи. По-третє в Львові краща екологія, менше проблем з заторами та набагато менша вірогідність виникнення ситуацій з політичною турбулентністю, тобто мітингів, «майданів» чи революцій.

Натомість в Львові є аеропорт та пристойні, справді «європейські» дороги, що міцно зв’язують місто з сусідніми обласними цитрами, Києвом та Європою. Влада міста дає чіткі сигнали бізнесу щодо своєї зацікавленості в розміщенні тут контор, офісів, представництв та виробництв різного масштабу та спеціалізації. Тому бізнесові суб’єкти можуть не хвилюватись щодо можливого тиску з боку контролюючих органів міста. Ринок праці тут має менш роздуті, ніж «столичні», заробітні плати, що також зіграє на руку компанії, яка буде тут набирати співробітників. Серед містян досить багато є тих, хто здобув якісну освіту за кордоном або має досвід праці в кращих компаніях ЕС чи світу. Паралельно з цим є також немало професіоналів робітничих спеціальностей, які готові працювати в рідному місті, втомившись від статусу «заробітчанина». Це все разом знімає проблему з труднощами щодо комплектації штату співробітниками.


Объявления из рубрики "Аренда офисов и рабочих мест" посмотреть все
БЕЗ%, здам в оренду приміщення 320м2, Чаадаєва, Окружна дорога, Борщагівка, м. Святошин
БЕЗ%, здам в оренду приміщення 320м2, Чаадаєва, Окружна дорога, Борщагівка, м. Святошин
Сдам в аренду офисное помещение
Сдам в аренду помещение под офис - бизнес-центр МЕГАПОЛИС пр. Московский, 279 б 280,00 г
Офис, 10.9 кв.м., м. Нивки
Офис, 10,9 кв.м., по ул. Маршала Гречко, 13. Девятый этаж административного з
Бизнес-центры и свободные площади в Киеве
Для успеха дела любой бизнес-субъект должен иметь свой «дом», где будут находит
Сдам в аренду парикмахерскую! ! !
Срочно! ! ! Сдается в аренду действующая парикмахерская с 2002 года, с полным пакетом до