Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Медицина, косметологія  >  Косметологія  >  Послуги макiяжу від Анастасії Мiсник у Львові

   Послуги макiяжу від Анастасії Мiсник у Львові  (пропоную)

Ціна: договірна
Автор: Анастасія  ( 23.01.2020)
Підприємство: Салон мейкапу VISAGE.AM
Місцезнаходження: Україна, Львівська область, Львів
Дата публікації: 29.01.2020

Студія візажу Анастасії Мiсник з радістю допоможе Вам виглядати ще досконаліше.
Makeup Service: експрес, денний, вечiрнiй, голiвудський, весiльний, аеромакiяж.
Для створення Вашого досконалого образу я використовую лише професійну, нішову косметику преміум класу від найкращих виробників.
Я зроблю усе, аби Ви відчували себе справжніми королевами не лише на свято, а й щодня!
Докладніша інформація за нашими контактами на сайті та в соцмережах.

Реклама

Оголошення із рубрики "Косметология"переглянути все
Услуги центра аппаратной и лазерной косметологии в Киеве
Если вас интересуют профессиональные услуги по аппаратной и лазерной косметолог
Лазерная эпиляция
Лазерная депиляция – современный подход к удалению нежеланных волос. Новые технологии позволяют
Услуги тату салона в Киеве
В сфере моды существует колоссальное количество услуг, одной из которых является нанесение на т
Пирсинг языка на оболони
Пирсинг языка на оболони по хорошей цене у хорошего мастера в салоне красоты Хит. Мы мож
Перманентный татуаж
Перманентный татуаж, маникюр педикюр, наращивание ногтей качествено стерильно быстро красиво! Цены
косметологічні послуги Вінниця
2
косметологічні послуги Вінниця

Косметолог з вищою медичною освітою.  Надаю якісні косметологічні послуги по доступним цінам,  а саме:  чистки обличчя ( механічна,  ультразвукова,  комбінована) ,  пілінги,  всі види масок,  доглядові процедури за обличчям,  підбір домашнього догляду,  вакуумний ...

Студія макiяжу Анастасії Мiсник
1
Студія макiяжу Анастасії Мiсник

Любите доглядати за собою? Салон візажу Анастасії Мiсник VISAGE.AM пропонує цілий спектр косметологічних процедур. Зокрема: експрес, вечірній, аеро-, макiяж; корекція та фарбування брів; процедури для волосся - гофре, вирівнювання, об'ємні локони та багато ...

Корекцiя, висвiтлення, фарбування брiв у Львові
1
Корекцiя, висвiтлення, фарбування брiв у Львові

Проводимо процедуру підбору ідеальної форми брiв відповідно до фізіологічних особливостей і форми обличчя. Фарбування брів у студії візажу Анастасії Мiсник виконується найбезпечнішими фарбами, які підходять навіть для чутливої шкіри і не викликають алергії. Фарбування ...

Процедури краси від Анастасії Місник, Львів
1
Процедури краси від Анастасії Місник, Львів

Запрошую Вас на найнеобхідніші процедури краси: експрес макіяж, денний / нюдовий макіяж, голлівудський, вечірній, весільний та аеро макіяж. Корекція, фарбування, висвітлення брів. Підготовча послуга по створенню об’єму прикореневої зони волосся без використання пудри, ...

Косметологічні послуги
1
Косметологічні послуги

Дівчатка хочемо виглядати на всі 100? Тоді вам до мене! Я Косметолог естетист, який допоможе вам розібратися зі шкірою свого обличчя і підібрати доглядові процедури, як в салоні так і домашній догляд. Шкіра обличчя дуже чутлива до навколишнього середовища і ...